Erkek bebek bekleyenler

• Konbuyu başlatan İsimsiz
  • Toplam 58 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İsimsiz tarafından oluşturulan Erkek bebek bekleyenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,863 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek bebek bekleyenler
Konbuyu başlatan İsimsiz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asra

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Komşum Bi ara bize geldi diyo ki kuzenimin 3 kızı 2 oğlu var şimdi 6.ya hamile maşallah niye bu kadar çocuk yapıyor anlamıyorum dedi. Yani tamamen iyi niyetli Bi şekilde söyledi bunu. Kaynanamın verdiği cevaba bakın... Diyo ki altı üstü 2 oğlu varmış yapacak tabi. Yani o 3 kızı çocuk saymıyor sadece 2 oğlu varmış bu kadar cahillik beni deli ediyor hatırlayınca yeniden sinir oldum
Öyle deme canim erkekler soyunuzu devam ettiriyor ne büyük lütuf🤪

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Komşum Bi ara bize geldi diyo ki kuzenimin 3 kızı 2 oğlu var şimdi 6.ya hamile maşallah niye bu kadar çocuk yapıyor anlamıyorum dedi. Yani tamamen iyi niyetli Bi şekilde söyledi bunu. Kaynanamın verdiği cevaba bakın... Diyo ki altı üstü 2 oğlu varmış yapacak tabi. Yani o 3 kızı çocuk saymıyor sadece 2 oğlu varmış bu kadar cahillik beni deli ediyor hatırlayınca yeniden sinir oldum
Nedir bu erkek çocuk düşkünlüğü ya neden hala kız çocukları bu kadar değersiz görünüyor bazılarının gözünde kendi de kadın acaba bunun farkında mı 🤦🏻‍♀️

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank

Öyle deme canim erkekler soyunuzu devam ettiriyor ne büyük lütuf🤪
Allah sana onu layık görüyorsa verir zaten. Ve şöyle bişey Allah herkesin niyetine göre verir. Eğer niyetin temizse ve sadece hayırlı sağlıklı evlat istiyorsan Allah nasip eder zaten. Ama niyetin soy sop sahibi olmaksa ve zenginlik varsa miras düşünürek erkek sahibi olmak istersen Allah ömrün boyunca seni erkek evlat hasretiyle sınar. Ve benm kaynanamın erkek düşkünü olmasının sebebi tamamen bu.

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Nedir bu erkek çocuk düşkünlüğü ya neden hala kız çocukları bu kadar değersiz görünüyor bazılarının gözünde kendi de kadın acaba bunun farkında mı 🤦🏻‍♀️

Nedir bu erkek çocuk düşkünlüğü ya neden hala kız çocukları bu kadar değersiz görünüyor bazılarının gözünde kendi de kadın acaba bunun farkında mı

Allah sana onu layık görüyorsa verir zaten. Ve şöyle bişey Allah herkesin niyetine göre verir. Eğer niyetin temizse ve sadece hayırlı sağlıklı evlat istiyorsan Allah nasip eder zaten. Ama niyetin soy sop sahibi olmaksa ve zenginlik varsa miras düşünürek erkek sahibi olmak istersen Allah ömrün boyunca seni erkek evlat hasretiyle sınar. Ve benm kaynanamın erkek düşkünü olmasının sebebi tamamen bu.
Hayırlisi derim her zaman hayırlısı olsun dedim bir oğlum var birde kızım olacak Allah ikisinde de tattiracak ne güzel

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank

Gelde anlat işte eski toprak olduğu için ne kadar anlatmaya çalışsan boş anlamaz. Ama benm buna karşı olduğumu bildiği için benm önümde kız erkek ayrımı yapmaz ama yemezler yani 3 yıllık geliniyim onun. Yeterince tanıyorum onu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Gelde anlat işte eski toprak olduğu için ne kadar anlatmaya çalışsan boş anlamaz. Ama benm buna karşı olduğumu bildiği için benm önümde kız erkek ayrımı yapmaz ama yemezler yani 3 yıllık geliniyim onun. Yeterince tanıyorum onu
Ne diyim kuzum🤦🏻‍♀️şükür ki çocukları onun zihniyeti gibi yetismemis 🤲🏻

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Aynen çok şükür. Ya varya aslında ondan nefret etmiyorum ama bunları hatırlayınca çok gıcık oluyorum kendisine. İlk evlendiğim zamanlarda daha çocuğum yoktu. Hayal kuruyordum ve tabi yeni evliyim daha kaynanamı tanımıyorum nasıl Bi insan olduğunu. Kendisine diyorum inşallah ilk çocuğum kız olur bekarlığımdan beri hayalimde ilk kız annesi olmak var dedim cvp vermedi bana. Ben başta anlamadım ama meğersem sinir olmuş benm kız çocuk isteyişime sonra şöyle devam ettim hayalime.. Keşke ikiz kızlarım olsa dedim ne güzel hep aynı giydiririm saçlarına modeller falan yaparım deyince Bi çıkıştı bana.. Dedi ki hadi sus sus!! Kız istiyormuş hemde ikiz. Bi dellendim varya. İşte tam orda ilk gelin kaynana tartışmasını yaptık onunla. Dedim sanane benm hayalimden isteğimden Allah ne layık görüyorsa onu verir sana laf düşmez. Bana inşallah kızım Allah versinde kız erkek ferketmez diyiceğine kalkmış bana delleniyon dedim. Ama çok şükür ki Allah bana hayalimi nasip etti ilk çocuğum kız oldu. Ona da sustığuyla kalmak düştü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Deminden beri sorucam unutuyorum. Sen nasıl oldun canım yatıyor musun daha kalkmıyor musun yerinden. Ağrın akıntın devam ediyor mu hala. Umarım dinmiştir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Aynen çok şükür. Ya varya aslında ondan nefret etmiyorum ama bunları hatırlayınca çok gıcık oluyorum kendisine. İlk evlendiğim zamanlarda daha çocuğum yoktu. Hayal kuruyordum ve tabi yeni evliyim daha kaynanamı tanımıyorum nasıl Bi insan olduğunu. Kendisine diyorum inşallah ilk çocuğum kız olur bekarlığımdan beri hayalimde ilk kız annesi olmak var dedim cvp vermedi bana. Ben başta anlamadım ama meğersem sinir olmuş benm kız çocuk isteyişime sonra şöyle devam ettim hayalime.. Keşke ikiz kızlarım olsa dedim ne güzel hep aynı giydiririm saçlarına modeller falan yaparım deyince Bi çıkıştı bana.. Dedi ki hadi sus sus!! Kız istiyormuş hemde ikiz. Bi dellendim varya. İşte tam orda ilk gelin kaynana tartışmasını yaptık onunla. Dedim sanane benm hayalimden isteğimden Allah ne layık görüyorsa onu verir sana laf düşmez. Bana inşallah kızım Allah versinde kız erkek ferketmez diyiceğine kalkmış bana delleniyon dedim. Ama çok şükür ki Allah bana hayalimi nasip etti ilk çocuğum kız oldu. Ona da sustığuyla kalmak düştü
Allah'ım böylelerini kız evlatlarına muhtaç etsin dicem olmayacak ya 🤦🏻‍♀️

Deminden beri sorucam unutuyorum. Sen nasıl oldun canım yatıyor musun daha kalkmıyor musun yerinden. Ağrın akıntın devam ediyor mu hala. Umarım dinmiştir
Ağrım var kuzum dinleniyorum bol bol anneme geldim işte annem bakıyor gün içinde 1 saat yürüyüş yapıyoruz annemle yavaş yavaş onun dışında hep uzanıyorum. Ara ara düzenli sıklıkla sancı giriyor 1 2 saat sürup geri gidiyor onun dışında iyiyim şükür sen nasılsın

İ

İsimsiz

Guest
Ben canim benimde 3 hamileligim buda erkek saglikli olsun eli ayagi duzgun olsun Hayirli evlat olsun inseAllah hepimizinki . Biz Allah dan hayrlisini istedik Rabbimde boyle uygun gordu hic takilma canim bosvee sen onlarin ne dedigi .
Bende hep öyle dua ettim Allah'ım hayırlısını ver dedim Allah bilir neyde hayır var neyde şer demek hakkımızda bu hayirliydi hepsi evlat saçlarının teline dünyayı değişmem

İ

İsimsiz

Guest

Amannn kız dogurun niye oğlan dogurmadin oğlan dogurun niye kız oldu ya şu Allahin işine karışmayın herşeye karisiliyorda Allahin işine karisilmaz veriyorki bir bildiği var
Doğru valla aynende öyle ..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar