Erkek bebekte kaçıncı haftada doğum yaptınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hasret kiselii tarafından oluşturulan Erkek bebekte kaçıncı haftada doğum yaptınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,966 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek bebekte kaçıncı haftada doğum yaptınız?
Konbuyu başlatan Hasret kiselii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
38*+2 yim bnde bugun kontrole gittim sancı acılma vs yokpek gelcek gibi durmuyor doktor 10 güne gelmezse yatırcaz suni sancı vericez dedi ilk bebegim kızdı ondada 41 i bitirdim sancım yine gelmedi suni sancı vermişlerdi 😬
Aramızdan 1 hafta var, benimde ilki kiz ve 41+4 de suni sancı verildi, sonra sezaryen oldum. Bunda da sancı değil ama vajinal kasılmalar oluyor Ssvd olursa inşallah sanki 40 +'lar olmadan doğar gibi geliyor inşallah. Merak ettim şimdi sizin ne zaman doğuracağınızi. 😬

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Büyük oglum 40+1 haftada dogum oldu ikinci oglum 39+6 haftada oldu kizimda 39+4 haftada dogum yaptim. Benimkiler gelmeye hic niyeti yoktu hergün yürdüm merdiven ciktim dus yaptim ama bebek nezaman kendisini hazir hissederse ozaman gelir takma kafana bence simdi bol bol dinlen bebek gelince hersey alt üst oluyor

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Aramızdan 1 hafta var, benimde ilki kiz ve 41+4 de suni sancı verildi, sonra sezaryen oldum. Bunda da sancı değil ama vajinal kasılmalar oluyor Ssvd olursa inşallah sanki 40 +'lar olmadan doğar gibi geliyor inşallah. Merak ettim şimdi sizin ne zaman doğuracağınızi. 😬
Dogurursam yazarım 😊allah büyük inş bir aksilik olmazda normal doğum yaparım yine

Şükü

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 36 haftalik hamileyim bebeğim erkek siz kaçıncı hafta da doğum yaptiniz erkek bebekte bide çok tedirginim doğum yaklaştı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar ben 36 haftalik hamileyim bebeğim erkek siz kaçıncı hafta da doğum yaptiniz erkek bebekte bide çok tedirginim doğum yaklaştı
Ben ilk oğlumu 38 haftada doğum yapmıştım canım sagsalim kucağına almayı nasip etsin allahım🙏🙏

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
37 de sancılarım başlamıştı 38+2 de kontrole gitmiştim acil sezaryana alındım canım

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar