Erkek diyorlardı kız dendi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vuslat tır tarafından oluşturulan Erkek diyorlardı kız dendi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,635 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek diyorlardı kız dendi?
Konbuyu başlatan Vuslat tır
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vuslat tır

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Şaşırdım canım bence başka bi dra görün istersen insan da merak kalır kafan rahat eder netleşir en azından ☺️
Evet ya bende şimdi merakta kaldım.Sağlıklı olsunda hepimizin bebeği insan illaki merak ediyo 2 tane oğlum var minişime bugün de birden kız denince 😊
Hepinize Teşekkür ederim Allah bütün hamilelere kolay doğumlar versin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet ya bende şimdi merakta kaldım.Sağlıklı olsunda hepimizin bebeği insan illaki merak ediyo 2 tane oğlum var minişime bugün de birden kız denince 😊
Amin canım inşallah tabiki öncelikle sağlıklı olmaları önemli olan benimde 2 oğlum var bunda kız çok istiyordum 25 haftalık olduk her gittiğimde hala soruyorum dra acaba yanılmış olabilir mi diye 😂😂 Allah gönlüne göre versin

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım inşallah tabiki öncelikle sağlıklı olmaları önemli olan benimde 2 oğlum var bunda kız çok istiyordum 25 haftalık olduk her gittiğimde hala soruyorum dra acaba yanılmış olabilir mi diye 😂😂 Allah gönlüne göre versin
Amiiinnn hepimizin inşallah canım 😊🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yarın gidecem inşaallah özele bakalım orda ne diyecek cinsiyetine

Son düzenleme:

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Valla bende her gittiğimde cinsiyetini soruyorum yanılmıştir diye kızım var erkek olmasını istiyorum hayırlısı artık Rabbim gönlümüze göre versin 🤗

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Bende hep kiz hisettim ama surekli erkrk dedi doktorum 20 haftalikta sirt omurga kemiklerini sayfi kesinlikle erkek dedi 14 20 26 haftalarda gittim hep erkrk dedi hayirlisi bende alis veris yaptim erkege ama mavi almadim sevmiyorun cokta mavi renkleri simdi sizi okuyunca sasirdim olabilrimi acaba boyle seyler ama her sey allahtan saglikla vakti ve zamaninda gelsinlerde 😍😍🥰🥰🤲🤲

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Bende hep kiz hisettim ama surekli erkrk dedi doktorum 20 haftalikta sirt omurga kemiklerini sayfi kesinlikle erkek dedi 14 20 26 haftalarda gittim hep erkrk dedi hayirlisi bende alis veris yaptim erkege ama mavi almadim sevmiyorun cokta mavi renkleri simdi sizi okuyunca sasirdim olabilrimi acaba boyle seyler ama her sey allahtan saglikla vakti ve zamaninda gelsinlerde 😍😍🥰🥰🤲🤲
Amiiin canım
erkek alışverişi aldım Yıkadım ütuledim bu hafta 😊 hazırlamıştım ağırlaşmadan hazır olsun demiştim.deişimde yapamam yıkandı hepsi
Hayırlısı inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar