Erkek diyorlardı kız dendi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vuslat tır tarafından oluşturulan Erkek diyorlardı kız dendi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,665 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek diyorlardı kız dendi?
Konbuyu başlatan Vuslat tır
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vuslat tır

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet hep öyle oluyo oğlu olanlar kız istiyo kızı olanlar oğlan istiyo aslında istemiycekmissin çok isteyince Allah nasip etmiyo hayırlısı olsun eli ayağı düzgün olsun diyelim 😍
Aynen çok isteyince olmuyor gerçekten de amin canım inşallah 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amiiinnn hepimizin inşallah canım 😊🌹

Yarın gidecem inşaallah özele bakalım orda ne diyecek cinsiyetine
Haber ver canım gidince bende merak ettim☺️ bi umut bende mi gitsem başka dra geçen acile gittiğimde sorsaydım keşke aklıma gelmedi ağrıdan 😂 şaka bi yana canım illaki öncelik sağlıklı olmaları detaylı ultrason yaptırmadın mı oradaki Dr un dediği kesindir aslında 🙄

Son düzenleme:

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank

Haber ver canım gidince bende merak ettim☺️ bi umut bende mi gitsem başka dra geçen acile gittiğimde sorsaydım keşke aklıma gelmedi ağrıdan 😂 şaka bi yana canım illaki öncelik sağlıklı olmaları detaylı ultrason yaptırmadın mı oradaki Dr un dediği kesindir aslında 🙄
Özel e hiç gitmedim devlette 3 lü tarama testinde ayrı 2 tane artı bide benim doktorum yani 3 de erkek deyince başka doktora gitme gereği duymadım.içimede Şüpe düştü
Tamam canım bugün 1.30 da gidecem inşaallah haberdar ederim inşallah🌹😊

Özel e gittim canım oda erkek dedi bacakları kapalıysa ondan kız demiştir doktorun dedi
Yani erkek bizim yaramaz
bende bi an acaba kız olabilirmi demiştim 😊😂

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Özel e hiç gitmedim devlette 3 lü tarama testinde ayrı 2 tane artı bide benim doktorum yani 3 de erkek deyince başka doktora gitme gereği duymadım.içimede Şüpe düştü
Tamam canım bugün 1.30 da gidecem inşaallah haberdar ederim inşallah🌹😊

Özel e gittim canım oda erkek dedi bacakları kapalıysa ondan kız demiştir doktorun dedi
Yani erkek bizim yaramaz
bende bi an acaba kız olabilirmi demiştim 😊😂
Bende meraklanmıştım kandırmış minnoş desene ☺️ sağlıkla alırsın kucağına inşallah canım 🙏🥰

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Evet ya bende şimdi merakta kaldım.Sağlıklı olsunda hepimizin bebeği insan illaki merak ediyo 2 tane oğlum var minişime bugün de birden kız denince 😊
Hepinize Teşekkür ederim Allah bütün hamilelere kolay doğumlar versin
Yaa ne güzel keşke bende de böyle yanılma olsa ilk doktorum kıza benzetmişti özelde sonra başka yere taşındığımız içiN başka dr tercih ettim 3 ayrı dr gittim hepsi erkek dedi ama içimden hiç erkek geçmiyor ne yalan söyleyeyim 2 tane oğlum var hiç onlardaki gibi değil hamileliğim ama tabi ki hayırlısı olsun evladın ayrımı olmaz sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin Allah💕

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Yaa ne güzel keşke bende de böyle yanılma olsa ilk doktorum kıza benzetmişti özelde sonra başka yere taşındığımız içiN başka dr tercih ettim 3 ayrı dr gittim hepsi erkek dedi ama içimden hiç erkek geçmiyor ne yalan söyleyeyim 2 tane oğlum var hiç onlardaki gibi değil hamileliğim ama tabi ki hayırlısı olsun evladın ayrımı olmaz sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin Allah💕
Amiiiiinnn canım.
Benimde hamileliğim erkek çocuklarımdaki hamileliğime benzemiyo canım Ama erkek şimdi Kide bende dün doktor öyle deyince acaba olabilirmi demiştim 😉😊 tabi önce sağlık evlat tabi illaki
Ayırımı olmuyo

Tüm sayfalar yüklendi.