Sorum var Erkek ismi 👶🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde rms3535 tarafından oluşturulan Erkek ismi 👶🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 633 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek ismi 👶🏻
Konbuyu başlatan rms3535
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ciddimisin
Ciddimisin ordami kalacaksın doğuma 😳😳🐘
Evet canım Kayra da Ankara da doğdu erken doğum riskim vardı onda annem beni alıp oraya götürmüştü doğuma kadar 10 hafta orada kaldım doğumu yaptım sonra kayranın sağlık sorunları yüzünden 3 ay daha kaldım toplam 5 ay annem baktı bize . Şimdiki minikte sancılarım erken başladı Kayra ile ilgilenemiyorum bile annem bize gelip kalacaktı ama ankrada imkan daha fazla gece sancım filan olsa babam direk götürür orada eşimden başka kimse yok ama ankrada kardeşim var babam var araba kullanmayı bilen annem var hastane direk ayağımızın altında bir şey olsa acil eşim annem gelene kadar bana mı bakacak kayraya mı diye düşündük geçen ben aniden acillik oldum da sancılar yüzünden o gün karar verdik zaten . Sağolsun annem de hemen almaya geldi dünden razı zaten yanına gitmeme

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Evet canım Kayra da Ankara da doğdu erken doğum riskim vardı onda annem beni alıp oraya götürmüştü doğuma kadar 10 hafta orada kaldım doğumu yaptım sonra kayranın sağlık sorunları yüzünden 3 ay daha kaldım toplam 5 ay annem baktı bize . Şimdiki minikte sancılarım erken başladı Kayra ile ilgilenemiyorum bile annem bize gelip kalacaktı ama ankrada imkan daha fazla gece sancım filan olsa babam direk götürür orada eşimden başka kimse yok ama ankrada kardeşim var babam var araba kullanmayı bilen annem var hastane direk ayağımızın altında bir şey olsa acil eşim annem gelene kadar bana mı bakacak kayraya mı diye düşündük geçen ben aniden acillik oldum da sancılar yüzünden o gün karar verdik zaten . Sağolsun annem de hemen almaya geldi dünden razı zaten yanına gitmeme
Oh ne güzel ya beraber güzel vakit geçirirsiniz doğuma kadar🤗💕Rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim..🤗💕

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Rica ederim filim💕🤗.Kayınvalidemi acile kaldırmışlar eşim de gitti .ya umarım ciddi bişey yoktur Annene çok selam söyle kayrayi öp yerime ben çıktım görüşürüz cnm....💕
Çok geçmiş olsun canım bizede haberdar et rabbim dermansız dert vermesin inşallah 🙏🏻

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Çok geçmiş olsun canım bizede haberdar et rabbim dermansız dert vermesin inşallah 🙏🏻
Saol Amin tatlış anne💕🤗Ciddi bisey yokmuş aniden tansiyonu çıkmış iğne yapmışlar düşsün diye. İyi şükür şimdi eşim arabayla almaya gitti getirdi daha yeni🤲Amin Allah razı olsun inşallah canım 💕🐘🐘🐘🐘

yasemin doğru

Kayıtlı Üye
rank
Emir, asil, egemen, doruk, berkay, kaan, enes, eray
Aklıma bunlar geldi
Allah'ın izniyle benımde oğlum olucak biz adını Dağhan koymayı düşünüyoruz inşallah 😊

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Tüm sayfalar yüklendi.