Erkeklerde alışveriş yap(ama)ma becerisi 🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3Oğul1Anne tarafından oluşturulan Erkeklerde alışveriş yap(ama)ma becerisi 🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,377 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkeklerde alışveriş yap(ama)ma becerisi 🤦
Konbuyu başlatan 3Oğul1Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar neyalan söyleyin cebinde parası varsa abur cuburu heraksam alır ama olmasa almaz bize evde eşimde bende ayağımızı yorgana goro uzatıyor gerçi ben biraz çık ondan daha tutumluyum benim eli. Elime 5 on TL para geçsin kenara koymaya. Çalışırım ceyrek altin ne yapayım diye 3 kurusun bazı hezabini yaparım ama benim adam da tam tersi öyle kenara para atayım demez sonra para si olmayınca beni sikistirir tiri bana para versene diye

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Eşimi markete yolluyorum ciddi diyorum benim 500 liraya alacağım ürüne 700 lira verip geliyor. Oğullarımdan birinin montu ufak geliyor dedim demez olaydım gitmiş ikisine de almış ve ben o fiyata üçüne de alır üstüne de birer takım kıyafet alırdım. Kendisine alışverişe gidiyor aynı bana birşey alıyor aynı. Tüm erkekler böyle mi yoksa benim eşim mi böyle cidden delirmemek elde değil yaa 😒 parayı kazanan kendisi ben tutmaya çalışıyorum o har vurup harman savuruyor ya. Kızıyorum napayım tamam yanlış yaptım ama napayım oldu bir kere diye kendisini savunuyor. Hele bu zamanda gereksiz uçmak akıl kârı mı?
Benim eşimde aynı bazen kızıyorum bazen görmezden geliyorum fazla fazla alıyorum işte daha ne istiyorsun diyor . Bende nerede ucuz uygunu varsa ona koşarım o tam tersi

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Eşimi markete yolluyorum ciddi diyorum benim 500 liraya alacağım ürüne 700 lira verip geliyor. Oğullarımdan birinin montu ufak geliyor dedim demez olaydım gitmiş ikisine de almış ve ben o fiyata üçüne de alır üstüne de birer takım kıyafet alırdım. Kendisine alışverişe gidiyor aynı bana birşey alıyor aynı. Tüm erkekler böyle mi yoksa benim eşim mi böyle cidden delirmemek elde değil yaa 😒 parayı kazanan kendisi ben tutmaya çalışıyorum o har vurup harman savuruyor ya. Kızıyorum napayım tamam yanlış yaptım ama napayım oldu bir kere diye kendisini savunuyor. Hele bu zamanda gereksiz uçmak akıl kârı mı?
Benimki hayatta o toplara girmez ben alırım oğlumun kıyafetlerini ikinci bebegin alisverisindede öyle simdi ama market ev ihtiyacı eşimden sorulur bende hiç oraları beceremem anlamam ikimizde kaliteliyi uygun fiyata alırız hiç sorun yaşamadık bu zamana kadar çok şükür allah yardimcin olsun bende kızardım senin yerinde olsam huyunu biliyorsun o da pişman oluyor belliki sen kendin al eşini hiç katma bence

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Ay ne güzel benimkide öyle olsa keşke benimkine 2 kilo al derim 1 kilo alır pahalıydı haftaya ucuzlar kampanyaya girerse tekrar gider alırım der 😂😂
Ay öldüm senin yorumlarina 🤣 benim kocamda senin kinin tam tersi bi ekmek al derim gider uc alir üstünede muhakak ama muhakak gereksiz bir şey alır 😂😂

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Benimki hayatta o toplara girmez ben alırım oğlumun kıyafetlerini ikinci bebegin alisverisindede öyle simdi ama market ev ihtiyacı eşimden sorulur bende hiç oraları beceremem anlamam ikimizde kaliteliyi uygun fiyata alırız hiç sorun yaşamadık bu zamana kadar çok şükür allah yardimcin olsun bende kızardım senin yerinde olsam huyunu biliyorsun o da pişman oluyor belliki sen kendin al eşini hiç katma bence
Markete gidemiyorum bu bir iki senedir hep o yapıyor ama giyim konusunda biranda kayboluyor bir geliyor eli kolu dolu yani adam alışveriş çılgını oldu düpedüz 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim eşimde aynı bazen kızıyorum bazen görmezden geliyorum fazla fazla alıyorum işte daha ne istiyorsun diyor . Bende nerede ucuz uygunu varsa ona koşarım o tam tersi
Aynen bende ya kaliteyi uyguna alırım araştırırım baya ama adamı değiştiremedim yok 🤦🤦

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde tam tersi nerede be kadar ucuz varsa bulur oNu bana getirir bulamazsa intarnetten bana baktırır Nerede uygun diye 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.