Erken doğum belirtileri nelerdir acaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehra46 tarafından oluşturulan Erken doğum belirtileri nelerdir acaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,509 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum belirtileri nelerdir acaba
Konbuyu başlatan Zehra46
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Leke nişan gelir yada suyunuz yada onlar olmasa bile sırtınıza agri okir karnizi falan dinlenmeyle gecmezse dogum olur 5 doda bir olsa o kadar

S

Sahire

Guest
Erken doğum beriltileri
Bende kahverengi lekelenmeler olmuştu doktora gittim doğum kanalın kısalmis demişti.yatiş yapıldı. Protestan kullandım. Hastaneden çıktıktan sonra pek dikkat etmedim kendime yatıp dinlenmedim doğuma bibhafta kala şiddetli adet sancısı gibi sancilarim oldu. Maalesef hastaneden çıktıktan 2 hafta sonra suyum geldi 31 haftalik doğum yaptım. İnşallah Allah yaşatmaz bebekler toparlaniyorda olan annelere oluyor zor süreç kuvezde bebek bekleyen annelere Allah yardim etsin

Zehra46

Kayıtlı Üye
rank
Bende kahverengi lekelenmeler olmuştu doktora gittim doğum kanalın kısalmis demişti.yatiş yapıldı. Protestan kullandım. Hastaneden çıktıktan sonra pek dikkat etmedim kendime yatıp dinlenmedim doğuma bibhafta kala şiddetli adet sancısı gibi sancilarim oldu. Maalesef hastaneden çıktıktan 2 hafta sonra suyum geldi 31 haftalik doğum yaptım. İnşallah Allah yaşatmaz bebekler toparlaniyorda olan annelere oluyor zor süreç kuvezde bebek bekleyen annelere Allah yardim etsin
Amin inşallah bnde kasıkda ağrı sancı var bide idrara çok çıkıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.