Erken doğum belirtisi mi yaşıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Erken doğum belirtisi mi yaşıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 228 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Erken doğum belirtisi mi yaşıyorum
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba perşembe günü sosyete pazarına gittim geldim o günden beri kasık bölgemde şiddetli sancı var. Ayağa kalkarken adım atarken çok ağrım var. Gerçekten yürüyemiyorum..Sancı gibi ama adet sancısı gibi de değil kas ağrısı ama tam öyle de değil. Bebeğin hareketlerini hissediyorum tansiyonum normal doktoruma yarın acil randevu aldım erken gebelik sancısı böyle birşey mi? Neden olabilir bu durumu yaşayan var mı? Bu arada 29. Haftaya girdik.

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım benim bende bugünler oluyor ya dinlenince geçiyor mu cnm ? Sabahta bn öyle öldüm öldüm yürüyene kadar cnm sağ salim kucağına alırsın inşallah
Yok dinlenince geçmiyor yani mesala yatıyorum ağrı yok sızlıyor sadece ama ayağa kalkarken bi anda karnım taş gibi oluyor ve karnımın altı sancıyor adım atamıyorum.

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Yok dinlenince geçmiyor yani mesala yatıyorum ağrı yok sızlıyor sadece ama ayağa kalkarken bi anda karnım taş gibi oluyor ve karnımın altı sancıyor adım atamıyorum.
Benimde öyle ya özellikle de sol kasık nasıl acı çekiyorm varya ama doktor normal dedi yine de sen gününde git mutlaka canım bnmki normaldir belki seninki sancısıdr dikkatli de ol canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba perşembe günü sosyete pazarına gittim geldim o günden beri kasık bölgemde şiddetli sancı var. Ayağa kalkarken adım atarken çok ağrım var. Gerçekten yürüyemiyorum..Sancı gibi ama adet sancısı gibi de değil kas ağrısı ama tam öyle de değil. Bebeğin hareketlerini hissediyorum tansiyonum normal doktoruma yarın acil randevu aldım erken gebelik sancısı böyle birşey mi? Neden olabilir bu durumu yaşayan var mı? Bu arada 29. Haftaya girdik.
Geçmiş olsun canım doktoruna mutlaka danış enfeksiyon kaynaklı olabilir

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Geçmiş olsun canım eger ağrılarının dinlenince uzanınca pozisyon değiştiğinde geciyorsa normal ama agri hic dinmiyor ve şiddetliyse doktoruna zaman kaybetmeden gitmelisin

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım eger ağrılarının dinlenince uzanınca pozisyon değiştiğinde geciyorsa normal ama agri hic dinmiyor ve şiddetliyse doktoruna zaman kaybetmeden gitmelisin
Şimdi uzandım mesala ağrımıyor ama ayağa kalkarken çok ağrıyor yürürken ağrıyor. Teşekkür ederim cevaplarınız için içim ferahladı panik oldum vala

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar