Erken doğum belirtisi olabilir mi

• Konbuyu başlatan Nupel karayel
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Erken doğum belirtisi olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,289 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum belirtisi olabilir mi
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
N

Nupel karayel

Guest
Kizlar ben 35 hafta 1gunluk cok sık idrara cikmaya basladim bebek kendini cok kasiyor cok sertleşiyor sanki hic lovaboya gitmemisim gibi 5 dk gecmeden gene gidiyorum bu erken dogum belirtisimi acaba ilk hamileligim cok acemiyim

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Baskı yaptığı İcin sık gidiyorsun ıdarara canım sancı agrı su gelmesi falan yoksa korkma muhtemelen 38 haftalarda dogum yaparsın

N

Nupel karayel

Guest
Baskı yaptığı İcin sık gidiyorsun ıdarara canım sancı agrı su gelmesi falan yoksa korkma muhtemelen 38 haftalarda dogum yaparsın
Baski cok yapiyor arastirma fln yapiyorum erken dogum belirtisi dio anlamadim gitti cok haretkli ama cok kasiyor kendi surekli sag tarafimda taş gibi yapiyor bide benim bebegim asagida malasef k😢

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 35 hafta 1gunluk cok sık idrara cikmaya basladim bebek kendini cok kasiyor cok sertleşiyor sanki hic lovaboya gitmemisim gibi 5 dk gecmeden gene gidiyorum bu erken dogum belirtisimi acaba ilk hamileligim cok acemiyim
Eqvet cnm erken dogum belirtisi sayiliyo biraz akintinda varmi idarara sık çıkma otururkej sanci felan oluyosa benim ilk dogumumum belirtisi bunlardi sen aksatma hastaneye git hemwn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar