Erken doğum belirtisi olabilir mi

• Konbuyu başlatan Nupel karayel
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Erken doğum belirtisi olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,291 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum belirtisi olabilir mi
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
N

Nupel karayel

Guest
Eqvet cnm erken dogum belirtisi sayiliyo biraz akintinda varmi idarara sık çıkma otururkej sanci felan oluyosa benim ilk dogumumum belirtisi bunlardi sen aksatma hastaneye git hemwn
Oyle yapicam inslah cok rahatsiz oluyorum artik doktora gitmistim en son bana rahim yumusakligi olmus, dedi erken dogum riskin var dedi esimdd korktu dedi daha küçüktür gotursem direk doguma alırlar die goturmedi gitmedim simdi artik raahtsiz oluyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Oyle yapicam inslah cok rahatsiz oluyorum artik doktora gitmistim en son bana rahim yumusakligi olmus, dedi erken dogum riskin var dedi esimdd korktu dedi daha küçüktür gotursem direk doguma alırlar die goturmedi gitmedim simdi artik raahtsiz oluyorum
Erken doğum riskin varsa neden gitmedin ki canm hastanede doğum başladıysa bile geciktirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Ciğer geliştirici falan yaparlar evde bekleyip sancın vs arttıktan sonra gidersen asıl hemen doğum yapmak zorunda kalırsın

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Baski cok yapiyor arastirma fln yapiyorum erken dogum belirtisi dio anlamadim gitti cok haretkli ama cok kasiyor kendi surekli sag tarafimda taş gibi yapiyor bide benim bebegim asagida malasef k😢
Bendede oldu onlar merak etme cnm benimde ilk gebelik galiba bebek asagya inmeye baslamis rahim kanalina dogum pozusyonu almaya başlayinca oyle oluyor sikişinca bide hareket edince rahimde baski yapiyormus hibi hisedyorum bende

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 35 hafta 1gunluk cok sık idrara cikmaya basladim bebek kendini cok kasiyor cok sertleşiyor sanki hic lovaboya gitmemisim gibi 5 dk gecmeden gene gidiyorum bu erken dogum belirtisimi acaba ilk hamileligim cok acemiyim
Lavaboya gittik ten sonra uzan ben de aynıyım 29 hafta ama benim anca öyle dinleniyorum mecbur sürekli ayakta duramama ya özen göster

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Evet bebek baski yapar ama surekli tuvalet ihtiyacini dk basi istemez erken dogumlarin genel belirtisi bu zaten ben bekledim normal sandim ama aksama kadar anca dayandim acile gittim 27 haftalik dogum yaptim hic geciktirme cjm bude erken dogum riskin varmis zaten aksatma inan sonradan cok pisman oluyo insan kendini sucluyo

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet bebek baski yapar ama surekli tuvalet ihtiyacini dk basi istemez erken dogumlarin genel belirtisi bu zaten ben bekledim normal sandim ama aksama kadar anca dayandim acile gittim 27 haftalik dogum yaptim hic geciktirme cjm bude erken dogum riskin varmis zaten aksatma inan sonradan cok pisman oluyo insan kendini sucluyo
27 haftalık çok küçük doğmuş canım şimdi nasıl?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar