Erken dogum belirtisimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve. tarafından oluşturulan Erken dogum belirtisimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,264 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken dogum belirtisimi
Konbuyu başlatan Merve.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve.

Merve.

Kayıtlı Üye
rank
4. Cocuguma hamileyim. 2. Ve 3. Cocugum 34 ve 35 haftada dogdu. Suan 31+3 gunluk hamileyim ve 4- 5 gundur devamli kasık bolgesinde ve özel bölgede şiddetli ağrı var. O kadar artıyor ki bazen yürüyemiyorum agridan. Digerlerinde bu sekilde agri yaşamamıştım. Böyle bir durum yasayam varmı. Sizce erken doğum belirtisimi

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
4. Cocuguma hamileyim. 2. Ve 3. Cocugum 34 ve 35 haftada dogdu. Suan 31+3 gunluk hamileyim ve 4- 5 gundur devamli kasık bolgesinde ve özel bölgede şiddetli ağrı var. O kadar artıyor ki bazen yürüyemiyorum agridan. Digerlerinde bu sekilde agri yaşamamıştım. Böyle bir durum yasayam varmı. Sizce erken doğum belirtisimi
Olabilir canm bnmde vardı kafa baskı yapıyomuş

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Bende 4.çocuğuma hamileyim bencede aynı oluyor ama doktor rahim genişliyor ondan demişti ama bilmiyorum artık

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
4. Gebelik pelvis kaslarınız bayağı zayıf durumdadir belki o yüzden özel bolgenizde baskı fazla hissediyorsunuz ama kasık ağrısı felan doğum belirtisi olabilir. Siz en iyisi hekiminize danışın.

Zabite

Kayıtlı Üye
rank
3 cü
4. Gebelik pelvis kaslarınız bayağı zayıf durumdadir belki o yüzden özel bolgenizde baskı fazla hissediyorsunuz ama kasık ağrısı felan doğum belirtisi olabilir. Siz en iyisi hekiminize danışın.
Cocuquma hamileyim köy yerinde kaliyoruz kocam cocuklarim ben bide hayvanlarimiz köy işleri yani 34+5 haftalik hamileyim belimden ağrı tutub karnimin altina vuruyor arada güc geliyo bana doğuruyorum gibi erken ola bilirmi dinlenmek istiyorum malum köy yerinde dinlenmek olmuyor

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
3 cü

Cocuquma hamileyim köy yerinde kaliyoruz kocam cocuklarim ben bide hayvanlarimiz köy işleri yani 34+5 haftalik hamileyim belimden ağrı tutub karnimin altina vuruyor arada güc geliyo bana doğuruyorum gibi erken ola bilirmi dinlenmek istiyorum malum köy yerinde dinlenmek olmuyor
Bende seninle aynı durumdayım eşim çalışıyor iki çocuk inekler ve koyunlar üstüne 37+4 hamilelik bazen ağrıdan acaba doğuruyormuyum diyorum ama daha gelmedi

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bebek normal doğum pozisyonu almş cnm vajinaya baskı yapıyorsa doğum belirtisidir Bnde aynı şeyleri yaşadım çünkü

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
3 cü

Allah kolaylık versin canım sen çok hareketli olduğun için bebeğin daha çok baskı yapıyordur heran doğuracak gibi hissetmen normaldir. Senin kadar hareketli olabilsem keşke, rabbim sağ saglim sağlıkla kavuştursun evladına. :)

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcınız olsun canım 🙏 hareketli olunca rahatcacik olur doğum inşallah. Sağlıkla zamanında gelsinler ☺️🥰 benimde köyde arkadaşım var yeni doğum yaptı oda diyordu doğuracak gibiyim diye sabah erken saatlerde inek sagmakla başlardı akşama kadar tarladan gelmezdi Allah'a şükür sağlıkla rahatlıkla doğurdu 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar