Erken doğum korkusu durduk yere

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Erken doğum korkusu durduk yere başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,683 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Erken doğum korkusu durduk yere
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim daha tam o his yok seninki yakındır bol bol egzersiz yap
Aynen kuzum yapıyorum bakalım yakışıklı oğlum ne zaman gelecek 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim gönlüne göre versin canım benim hakkımızda hayırlısı olsun 🤲 vakit daraldikca heyecan dorukta 💕
Allah razı olsun kuzum cumlemiz sağ salim vaktinde kucağına alalım minikleri 🤲🏻❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bu 3 gün içinde erken doğum korkusu sardı içimi ya dr 15 nisanda cok sukur iyi Hersey dedi 13 Mayıs ta randevum var ama korku durduk yere sorun olmadığı halde geldi bana Ağrılarım olduğu için mi acaba Allah korusun doğarsa nasıl şeyler bekler beni Hamilelik hormonları cok değişik olmaya başladı asabiyim bir de erken doğum korkusu sardı beni Gebelik haftası 25+4
Kuzum kendini çok korkutma ağrın olması da normal sonuçta gebesin çok şiddetli olmadığı sürece ve daha çok çok erken doğum için de dua et kendine rabbim zamanında sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰

Kuzum kendini çok korkutma ağrın olması da normal sonuçta gebesin çok şiddetli olmadığı sürece ve daha çok çok erken doğum için de dua et kendine rabbim zamanında sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰
Amin canım insallah cok tesekkur ederim

Hiç böyle şeyler düşünüp evrene kötü mesajlar yollama ben 21 hafta doğan bebek resmi önüme geldi ay dedim ve 22. Haftada doğum oldu neler çektim anlatamam o yüzden kötüyü çağırma
Doğru canım haklısın :( cok geçmiş olsun canım

Aynı şey bende de oluyor valla yavaş yavaş sancılanıyoruz ondan bence 🥺
Galiba canım :(

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bu 3 gün içinde erken doğum korkusu sardı içimi ya dr 15 nisanda cok sukur iyi Hersey dedi 13 Mayıs ta randevum var ama korku durduk yere sorun olmadığı halde geldi bana Ağrılarım olduğu için mi acaba Allah korusun doğarsa nasıl şeyler bekler beni Hamilelik hormonları cok değişik olmaya başladı asabiyim bir de erken doğum korkusu sardı beni Gebelik haftası 25+4
Kıyamam ya bir çok annede oluyor o biraz çevreden kaynaklı erken doğum yapan annelerimiz var korkuyoruz ister istemez. Ama için rahat edecekse erkenden bı git istersen. Korkma Allah'ın izniyle hiçbirsey olmaz bende de geçen oldu gercekten doğum sancısı gibi ağrılar girdi ama bı gittim geçti çok şükür birşey yoktu tabi gebelik haftamız da aynı değil ben şimdi bile korkuyorum zaman daraldıkça o korku daha da bastırıyor ama dediğim gibi her annede farklı zamanla geçer inşallah korkuların sen bol bol dua et canım. Allah'tan başka kimse bilemez bebeğimizin ne zaman doğacağını o yüzden bol bol dua etmek geliyor elimizden. Sen güçlü oldukça Allah'ın izniyle birşey olmaz birde derler ya neyden korkarsak başımıza gelir diye gercekten öyle oluyor bazen sen iyi düşün iyi olsun sağlıkla gelsin miniğin dünyaya zamanında 🤲

Kıyamam ya bir çok annede oluyor o biraz çevreden kaynaklı erken doğum yapan annelerimiz var korkuyoruz ister istemez. Ama için rahat edecekse erkenden bı git istersen. Korkma Allah'ın izniyle hiçbirsey olmaz bende de geçen oldu gercekten doğum sancısı gibi ağrılar girdi ama bı gittim geçti çok şükür birşey yoktu tabi gebelik haftamız da aynı değil ben şimdi bile korkuyorum zaman daraldıkça o korku daha da bastırıyor ama dediğim gibi her annede farklı zamanla geçer inşallah korkuların sen bol bol dua et canım. Allah'tan başka kimse bilemez bebeğimizin ne zaman doğacağını o yüzden bol bol dua etmek geliyor elimizden. Sen güçlü oldukça Allah'ın izniyle birşey olmaz birde derler ya neyden korkarsak başımıza gelir diye gercekten öyle oluyor bazen sen iyi düşün iyi olsun sağlıkla gelsin miniğin dünyaya zamanında 🤲
Aminnn insalkah canım allah razı olsun

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Ay canım o aylarda bende de korku oluşmaya başlamıştı. Hep internetten okuyordum eğer doğarsa ne olur filan die. Ama o aylarda ağrı normalmiş şimdi çok şükür 31+4 hafta oldum her şey hala yolunda. Ağrılar seni korkutmasın normalmiş hele ki 30lara girince daha da şiddetli oluyor. Eğer dinlenince sıcak duş filan alınca geçiyorsa doktor stres yapma dedi. Tabi bir de kanama ve suyun gelmesi gibi başka etkenler yoksa. Sanırım her anne bu korkuyu yaşıyor içini ferah tut ❤️ Rabbim hepimize evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar