Erken doğum korkusu durduk yere

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Erken doğum korkusu durduk yere başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,689 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Erken doğum korkusu durduk yere
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕
Ay canım o aylarda bende de korku oluşmaya başlamıştı. Hep internetten okuyordum eğer doğarsa ne olur filan die. Ama o aylarda ağrı normalmiş şimdi çok şükür 31+4 hafta oldum her şey hala yolunda. Ağrılar seni korkutmasın normalmiş hele ki 30lara girince daha da şiddetli oluyor. Eğer dinlenince sıcak duş filan alınca geçiyorsa doktor stres yapma dedi. Tabi bir de kanama ve suyun gelmesi gibi başka etkenler yoksa. Sanırım her anne bu korkuyu yaşıyor içini ferah tut ❤️ Rabbim hepimize evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah ❤️
Amiiiiin insallah canım allah razı olsun bu bilgileri yazan ellerin dert görmesin ❤️❤️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Amin canım insallah cok tesekkur ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğru canım haklısın :( cok geçmiş olsun canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Galiba canım :(
Rabbim yardımcımız olsun inşallah

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Bu 3 gün içinde erken doğum korkusu sardı içimi ya dr 15 nisanda cok sukur iyi Hersey dedi 13 Mayıs ta randevum var ama korku durduk yere sorun olmadığı halde geldi bana Ağrılarım olduğu için mi acaba Allah korusun doğarsa nasıl şeyler bekler beni Hamilelik hormonları cok değişik olmaya başladı asabiyim bir de erken doğum korkusu sardı beni Gebelik haftası 25+4
cnm ayni duyguları ben iki gundw bie yaşıyorum en ufak agrida acilw gidiyorum ama benim erken dogum riskim var bu dha çok psikolijik baski yapiyor cok sinirli aksi oldum bende 24 haftaligim suan ama çok zor geçiyor annisler hayirlisi hakkimizda diyelim cnm

Tüm sayfalar yüklendi.