Erken doğum 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilber Yaşar tarafından oluşturulan Erken doğum 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,653 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum 😢
Konbuyu başlatan Dilber Yaşar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Dilber Yaşar

Kayıtlı Üye
rank
İnşAllah ikinize bişey olmaz canım senin için ve bebeğin için dua edicem😘
Çokkk tesekkur ederim ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hadi ya inşallah doğum olmaz olursada allahım sağlıkla gelsin inşallah üzülme sistres yapma Tam mı ❤️güzel haberlerini bekliyoum 🤲🤲
Insallh 🥰❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşaallah bir şey olmaz canım sağlıkla kucağına alırsın 🤲
Aminnn🙏🙏

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcınız olsun vaktinde gelir inşallah sakın kendini üzüp stres yapma bu tetikler sakin ol hastanedesin sonuçta içini ferah tut canım 🤲

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Ben 31. haftamda dogurmuştum ne kuvez gorduk ne baska birsey, Rabbim yasatmak istesin yeterkii🙏şuan 10 yasında😊iyi dusun iyi olsun insallah.

Mervedmr

Kayıtlı Üye
rank
Korkuyorum ilk gebeligim ama çok korkuyorum 😢😢
Canım benim 26. Haftadan beri hem kisalma hem acilmam hemde rahim ağzında yumusamam var şuan 32+4 teyim bu gün doktorum dedi ki şuan doğsa hayatının ilk 10 20 gününü kuvozde gecirir sonra çok sağlıklı bı bebeğin olur çok küçük bı haftada değilsin bebeğinin kilosu iyiyse ciğerler i gelismisse ve emme refleksi de varsa direk sana verirler kuvozde bile tutmazlar sitres yapma bende hastanede yattım ve öyle küçük haftalarda doğum yapan arkadaşlarım 20 gün sonra bebeklerini aldılar sapasağlam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar