Sorum var Erken doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Pinarr81 tarafından oluşturulan Erken doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,179 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum
Konbuyu başlatan Pinarr81
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Pinarr81

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar 26+6 haftalik gebeyim bebeğin suyu kalmamış yarin sabah sezeryanla alcaklar dualarınıza ihtiyacım var
Canım çok geçmiş olsun dualarım bebiisin ile seninle bize de haber et ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aminn inşallah sağlıcakla kucağıma alirim dağa.cok.erken bebeğime bisi olursa diyecek korkuyorum
Moralini bozma canım benim bebeğinin sana daha çok ihtiyacı olacak artık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aminn inşallah sağlıcakla kucağıma alirim dağa.cok.erken bebeğime bisi olursa diyecek korkuyorum
Moralini bozma canım benim bebeğinin sana daha çok ihtiyacı olacak artık

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar 26+6 haftalik gebeyim bebeğin suyu kalmamış yarin sabah sezeryanla alcaklar dualarınıza ihtiyacım var
Rabbim sağ salim bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım doğumdan sonrada haber ber olur mu . Rabbim yardımcınız olsun inşallah 🤲🏻❤️

Büşra akmeşe

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ın izniyle inşallah hiç bir şey olmayacak bebisin de sen de iyi olacaksın rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin her şerde bir hayır vardır inşallah bir şey olmaz bak ben de 22 haftalık hamileyim benim suyumda 2 katına çıkmış kalbinde ve bağırsağında leke varmış inşallah sen de ben de iyi şeyler olur Allah'tan ümit kesilmez hem sana hem kendime dualarımız 🙏🏻🙏🏻❤️

Tüm sayfalar yüklendi.