Sorum var Erken doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Pinarr81 tarafından oluşturulan Erken doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,286 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum
Konbuyu başlatan Pinarr81
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Pinarr81

Pinarr81

Kayıtlı Üye
rank
Hepinizden Allah razı olsun yarin Durumu göre çıkınca haber edilemez. Allah herkese sağlıklı Doğum yapmayı nasip etsin inşallah

Pinarr81

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar tam 27 haftalikken doğum yaptım bebegim suan kuvezde bol bom dua edin Allah rızası için. Allahim kimseyi yavrusundan ayrı koymasın evlat acısı yaşatmasın insallah hamilelerin duası kabul olur aklınıza geldikçe bebeğim için bol dua edin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar tam 27 haftalikken doğum yaptım bebegim suan kuvezde bol bom dua edin Allah rızası için. Allahim kimseyi yavrusundan ayrı koymasın evlat acısı yaşatmasın insallah hamilelerin duası kabul olur aklınıza geldikçe bebeğim için bol dua edin
Oyyy kuzum dualarimiz seninle birtanem insallah sag saglim bebegini kucagina alio hastaneden cikarsin sakin uzme kendini bak oda orda hisseder güçlü ol kuzum🤲🤲🤲🤲😔😔😔

Meltemkuzu

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 26+6 haftalik gebeyim bebeğin suyu kalmamış yarin sabah sezeryanla alcaklar dualarınıza ihtiyacım var
Rabbim yardımcın olsun inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim yardımcınız olsun inşallah

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rabbim sağ salim miniğin kucağında hastaneden çıkmanızı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Pinarr81

Kayıtlı Üye
rank
Cok küçük degilmi haftası az yani
Napabilirim benim elimde olan bisi değil zaten psikolojik olarak yıkık durumdayım hangi anne isyer erken doğum yapmayı bebeğimin kokusunu alamadım daha sadece dua istiyorum bu şekilde yorumlar yaparak yipratmayin lütfen içinizde kalsin

Rabbim sağ salim miniğin kucağında hastaneden çıkmanızı nasip etsin inşallah 🤲🏻
Aminnn Allah razı olsun 🙏

Rabbim yardımcın olsun inşallah

Rabbim yardımcınız olsun inşallah
Amin Allah razı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar