Sorum var Erken doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Pinarr81 tarafından oluşturulan Erken doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,180 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum
Konbuyu başlatan Pinarr81
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Pinarr81

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Napabilirim benim elimde olan bisi değil zaten psikolojik olarak yıkık durumdayım hangi anne isyer erken doğum yapmayı bebeğimin kokusunu alamadım daha sadece dua istiyorum bu şekilde yorumlar yaparak yipratmayin lütfen içinizde kalsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aminnn Allah razı olsun 🙏

Amin Allah razı olsun
[/QUOTE ben sana söylemedim doktorlara söyledim illaki erken doğmasın diye birsey yapabilirler sen niye yanlış anliyorsunki

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 26+6 haftalik gebeyim bebeğin suyu kalmamış yarin sabah sezeryanla alcaklar dualarınıza ihtiyacım var
Geçmiş olsun canım Allah seninle ve bebeğinle olsun hastaneden mutlu bir şekilde çıkın inşaallah

Kizlar tam 27 haftalikken doğum yaptım bebegim suan kuvezde bol bom dua edin Allah rızası için. Allahim kimseyi yavrusundan ayrı koymasın evlat acısı yaşatmasın insallah hamilelerin duası kabul olur aklınıza geldikçe bebeğim için bol dua edin
Allah yar ve yardımcıniz olsun

Kizlar tam 27 haftalikken doğum yaptım bebegim suan kuvezde bol bom dua edin Allah rızası için. Allahim kimseyi yavrusundan ayrı koymasın evlat acısı yaşatmasın insallah hamilelerin duası kabul olur aklınıza geldikçe bebeğim için bol dua edin
Allah yar ve yardımcıniz olsun

Pinarr81

Kayıtlı Üye
rank
Ilgilenmediler taburcu ediyorlardı ben çıkmak istemedim suyuna felen bakın dedim suyunun bittiğini öyle anladılar apar topar başka bi ile sevk ettiler

Pinarr81

Kayıtlı Üye
rank
Canım doğum yaptın mı bir hafta önce postu açmışsın ikiniz de iyisinizdir inşallah 🥰
Canim doğumu yaptım bebek çok erken doğduğu için kuvezde suan da durumuyla ilgilide net bisi demiyoalr şuan normal diyolar haftada 1 kere 5 dkcik görebiliyoruz sadece cok zor gelio bol bol dua edin sağlıklı bi sekilde taburcu olacağımız günleri görelim inşallah

Rabbim kolaylık versin kuzum sağ salim kucağına almayı nasip etsin dualarım seninle 🤲
Aminn Allah razı olsun 🙏

Yaa nasılsınız merk ettm
Ben iyiyim ama bebek kuvezde psikolojik olarak gerçekten çok kötü bi durum her an ya kötü haber gelirse diye düşünmek bol bol dua edin lütfen 🙏

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım rabbim evladını sana bağışlasın inşallah benim komşum 5.5 aylık doğum yaptı şimdi 2 yaşında yerinde duramayan bir çocuk sadece sabır ve dua Allah yardımcın olsun İnşallah canım

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Canim doğumu yaptım bebek çok erken doğduğu için kuvezde suan da durumuyla ilgilide net bisi demiyoalr şuan normal diyolar haftada 1 kere 5 dkcik görebiliyoruz sadece cok zor gelio bol bol dua edin sağlıklı bi sekilde taburcu olacağımız günleri görelim inşallah

Aminn Allah razı olsun 🙏

Ben iyiyim ama bebek kuvezde psikolojik olarak gerçekten çok kötü bi durum her an ya kötü haber gelirse diye düşünmek bol bol dua edin lütfen 🙏
Ayy canım benim Allah kucağına alıp kokusunu doya doya içine çekip sevmeyi nasip etsin Rabb'im evladını sana bağışlasın yüreğine keder değmesin üzme kendini iyi beslen bebeğin için dirayetli ol Allah büyük

Pinarr81

Kayıtlı Üye
rank
Ayy canım benim Allah kucağına alıp kokusunu doya doya içine çekip sevmeyi nasip etsin Rabb'im evladını sana bağışlasın yüreğine keder değmesin üzme kendini iyi beslen bebeğin için dirayetli ol Allah büyük
Ne güzel dua etmişsiniz öyle Allah razı olsun çok mutlu ettiniz inşallah tez zamanda kavuşuruz 🙏🥰
Ayy canım benim Allah kucağına alıp kokusunu doya doya içine çekip sevmeyi nasip etsin Rabb'im evladını sana bağışlasın yüreğine keder değmesin üzme kendini iyi beslen bebeğin için dirayetli ol Allah büyü

Allah'ın izniyle inşallah hiç bir şey olmayacak bebisin de sen de iyi olacaksın rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin her şerde bir hayır vardır inşallah bir şey olmaz bak ben de 22 haftalık hamileyim benim suyumda 2 katına çıkmış kalbinde ve bağırsağında leke varmış inşallah sen de ben de iyi şeyler olur Allah'tan ümit kesilmez hem sana hem kendime dualarımız 🙏🏻🙏🏻❤️
Yaa hic moralini bozma Allahim sağlıcakla doğurup kucağına almayi nasip etsin inşallah senin içinde bol bol dua edicem hic canını sıkma hamileyken öyle söylenip de cok sağlıklı dogan çocuklar var Allah yardımcımız olsun inşallah🙏🙏🙏

Tüm sayfalar yüklendi.