Sorum var EŞ AİLESİ SORUNU

• Konbuyu başlatan Duygu mehmet
  • Toplam 52 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duygu mehmet tarafından oluşturulan EŞ AİLESİ SORUNU başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,918 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı EŞ AİLESİ SORUNU
Konbuyu başlatan Duygu mehmet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Selamun Aleyküm Kızlar Burayı Takip Ediyorum Konum Yukarıda Gebelikle Alakalı Değil Eşinizin Ailesiyle Aranız Nasıl Lütfen Yardımcı Olurmusunuz Çok Değişik İnsanlar Bıktım Artık Bunlardan Ben Ya 😟😟😟😟😞😞😞😞 Samimiyetsiz Hepsi Siz Nasıl Anlaşıyorsunuz
Ben eşimin ailesine karşı saygılıyım mesafeliyim bana uymayan mantıklı gelmeyen şeyleri saygı çerçevesinde red ederim. Uyarmama rağmen sevmediğim bir davranış görürsem bu sefer biraz daha sert uyarırım saygıyı bozmadan gülerek laf çarparim. Yani herşeyde büyüğüm eşim üzülmesin diye tamam demem ben bir bireyim çünkü bir duruşum düşüncelerim bana uyan uymayan var. Benim bu tutumumdan dolayı kimse birşey diyemez eşim de haklı görür beni. Yani kimse kimseyi sevmek zorunda değil arada ki saygı önemli. Herkes bulunduğu yeri bilmeli.

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Selamun Aleyküm Kızlar Burayı Takip Ediyorum Konum Yukarıda Gebelikle Alakalı Değil Eşinizin Ailesiyle Aranız Nasıl Lütfen Yardımcı Olurmusunuz Çok Değişik İnsanlar Bıktım Artık Bunlardan Ben Ya 😟😟😟😟😞😞😞😞 Samimiyetsiz Hepsi Siz Nasıl Anlaşıyorsunuz
Kim nasıl davranıyorsa aynı şekil davraniyorm normalde hep saygılı iyi ne derlerse evet diyen biriydim baktım kullanılıyorum hepsi kocamı dolduruyor bana karşı kaynanam hariç hepsi şeytan bende onlara onlar gibi davraniyorm

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Aleykümselam valla samimiyetsiz insanlarla seviyeni korumalısın ben şahsen öyle yapıyorum. He eşimin ailesi öyle olsa yine mesafemi korur mecbur kalmadıkça gidip gelmem aramam sormam denk gekmedkce konuşmam 🤗 çünkü samimiyetsiz insanlara tahammülüm yok 😬

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim inanın çok yorgunum bıktım eşim sürekli sen benim ailemi hiç sevmiyorsun diyip duruyor onlara adım at diyor atıyorum yine aynı ben daha napiyim çok doluyum çokkk soğuk samimiyetsiz belli ediyorlar anlıyorum yüz ifadelerinden beni sevmediklerini ya acaba daha onlar için napcam ben ya kafamda mi gezdiriyimmmm hepsinden nefret ediyorum midem bulanıyor
Canım birazda günü kurtarmalik hareket et. Sana geldiğinde saygıda kusur etme evine geliyor sonuçta ama hep bı kaliplasmis çizgin olsun baştan. Senin ailene nasıl davranırsa eşin sende öyle davran sonra sende uzulmezdin. Ama yeni evliyseniz bu konular normal de senin bı davrin duruşun olsun. İlk zamanlar senin ailen benim ailem kavgası çok oluyor takı ikiniz birbirinizi tanıyana kadar. Sen onun ailesiyle fazla şikayetlenme ki eşini annesigile doğru elinle itme fazla yüz göz olma aileler için. Erkeklere ailesi tatlı gelir bu tarz tartışmalarda hataları görmez. Sen nasıl istiyorsan nasıl mutluysan öyle davran

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Eşimde sürekli ailemi sevmiyorsun cümleleri kullanıyor bana artık napicagimı bilmiyorum ailesinden igreniyorum mesafe koyunca onlar sana napmış ben senin ailene boylemiyim
Sana böyle diyorsa sende de benim ailem Sana karşı senin ailenin olduğu gibi mi de istemediğini belli ediyorlar mı yada sevmediğini gibi cümleler kur . Yazık bu erkekleri anlamıyorum erkeklerin ailesini hiç anlamıyorum sanki zorla kız aldiriyoryz

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sen benimkileri görsen
En iyisi uzak olmak eşinin ailesine

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Biz uzağız hem benim hem eşimin ailesine . Uzak olmak çok güzel, ama bir yandan da kötü çünkü birbirimize gidip geldiğimizde kalmak mecburiyeti doğuyor. Ben başka bir evde rahat edemiyorum o yüzden çok gitmek istemiyorum, onlar geldiğinde de kalıyorlar ama aram kötü ise misafir etmek asla istemiyorum ama eşimin hatrı için susuyorum. Bir görümcem asla zor zamanımızda yanımızda olmaz ama canı istediğinde gelir kalır kendi evi gibi 😏 6 buçuk aylık hamileyken taşınmak zorunda kalmıştık ,gelip yardım etmediği gibi sonrasında arayıp sormamıştı bile, sonra bebeğimin ameliyat sürecinde bile yanımızda olmadı arayıp sormadı, artık konuşmuyorum kafam rahat.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Biz uzağız hem benim hem eşimin ailesine . Uzak olmak çok güzel, ama bir yandan da kötü çünkü birbirimize gidip geldiğimizde kalmak mecburiyeti doğuyor. Ben başka bir evde rahat edemiyorum o yüzden çok gitmek istemiyorum, onlar geldiğinde de kalıyorlar ama aram kötü ise misafir etmek asla istemiyorum ama eşimin hatrı için susuyorum. Bir görümcem asla zor zamanımızda yanımızda olmaz ama canı istediğinde gelir kalır kendi evi gibi 😏 6 buçuk aylık hamileyken taşınmak zorunda kalmıştık ,gelip yardım etmediği gibi sonrasında arayıp sormamıştı bile, sonra bebeğimin ameliyat sürecinde bile yanımızda olmadı arayıp sormadı, artık konuşmuyorum kafam rahat.
Miniğin nasıl kuzum ismi demir di sanırım

Tüm sayfalar yüklendi.