Sorum var EŞ AİLESİ SORUNU

• Konbuyu başlatan Duygu mehmet
  • Toplam 52 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duygu mehmet tarafından oluşturulan EŞ AİLESİ SORUNU başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,924 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı EŞ AİLESİ SORUNU
Konbuyu başlatan Duygu mehmet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Can parçam, Demir'im yoğun bakımda tedavisi sürüyor, hastanedeyiz eşimle birlikte bekliyoruz yavrumun iyileşmesini 🙏🙏❤️❤️❤️
Küçük demir ismi gibi sağlam annesi korkma dualrimdasınız rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Biz uzağız hem benim hem eşimin ailesine . Uzak olmak çok güzel, ama bir yandan da kötü çünkü birbirimize gidip geldiğimizde kalmak mecburiyeti doğuyor. Ben başka bir evde rahat edemiyorum o yüzden çok gitmek istemiyorum, onlar geldiğinde de kalıyorlar ama aram kötü ise misafir etmek asla istemiyorum ama eşimin hatrı için susuyorum. Bir görümcem asla zor zamanımızda yanımızda olmaz ama canı istediğinde gelir kalır kendi evi gibi 😏 6 buçuk aylık hamileyken taşınmak zorunda kalmıştık ,gelip yardım etmediği gibi sonrasında arayıp sormamıştı bile, sonra bebeğimin ameliyat sürecinde bile yanımızda olmadı arayıp sormadı, artık konuşmuyorum kafam rahat.
Benim bir görcem var deli kaynanama diyorum kızını hastaneye yatir🤭🤭

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
D

Duygu mehmet

Guest
Ben eşimin ailesiyle uzağım iyikide uzağım ayda yılda bir gider gelirim onlarda öyle işleri düştükçe gelirler hiç bir konuda yardımları yok bize hep benim ailem yanımızda her konuda ne biliyim uzak durmak bi nevi daha güzel eşimde öyle ailesine düşkün biri değil her zaman mesafe koymak iyidir bence yüz göz olmazsın onlarda her konuda sana karışma cesareti bulamazlar
Eşim onları savunuyor arkamda olsa sen haklısın dese ama yok

Tüm sayfalar yüklendi.