Sorum var Eş sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan Eş sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,813 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eş sorunu
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
Birşeyler düzelsin istiyorsan önce eşini ailesinden uzak tut mesafeli olun ozaman kimsenin dili sürekli sizin üstünüzde uzun olmaz yaşadığın hayat sana bir imtihan sonrası elbette iyi olur ama ne şekilde olur bilemeyiz biz senin anlattığın kadarıyla sana destek olabiliriz ne yapacağını en iyi sen biliyorsun sonuçta herşeyi yaşayan sensin biz sana ve çocuklara üzülüyoruz Allah sonunuzu hayıra çıkarsın inşallah umarım herşey düzelir 😔
Tayin çıktı zaten Muş'a gidiyoruz beş yıl ordayız inşallah uzağız onlar Adana'da onca yolu çekip gelemez amin insallh cnm dua et ister düzelsin ister duzelmesin bakcam cnm bide ailesinden uzak olunca bakacam baktım bokuna gidiyo birakacam

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Tayin çıktı zaten Muş'a gidiyoruz beş yıl ordayız inşallah uzağız onlar Adana'da onca yolu çekip gelemez amin insallh cnm dua et ister düzelsin ister duzelmesin bakcam cnm bide ailesinden uzak olunca bakacam baktım bokuna gidiyo birakacam
Ailesine nekadar yakın olursa okadar sorun çıkıyor canım değişiyorlar uzak kalırsa belki herşey başka olur umarım düzelir herşey ama kendini ona mecbur olduğunu hissettirme istesen onsuzda yapabileceğini bilsin ozaman herşey değişir o seni mecbur olarak görüyor benden başka bakan yok bir yere gidemez birşey yapamaz diye düşünüyordur ama sen tam tersi davran hissettir ona seni çocuklarını kaybetme korkusu olsun

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
ALLAH YARDIMCIN OLSUN
AMA DAYANABILDIGIN KADAR DAYAN ÇÜNKÜ BU DEVIRDE NASIL YAPACAKSIN KI BIRDE BEBEĞIN DAHA ÇOK KÜÇÜK ESINDE HIC MI MERHAMET YOK YA BÖYLE ADAMI NERDEN BULDUN SENI ZORLA MI EVLENDIRDILER AILEN SANA SAYIP CIKSIN ERKEKLER GÜCÜNE GÜVENİYOR GALIBA ALLAH INŞALLAH EN KISA ZAMANDA EŞİNE AKIL VERSIN DE VE INŞALLAH SENIN KIYMETINI ANLAR
Aynısını bende dedim nereden buldun diye ? Ama işte kavun degilki ya herkes köprüyü geçene kadar

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hepiniz güzel düşünceleriniz icjn çok saolun beni ve evlatlarimi dusunmussunuz ama beni yanlış anliyosumuz gidecek kapım yerim yok param yok napayim mesafeliyim idare ediyom herşey hemen bitmiyo önce iş düzen kurmmam lazım evt bu adamı ben affetmedim sadece katlanmak zorunda kaldım yoksa beni çok üzdü evlatlarimi hala içimde yara hep kucağına almasinda laf vuruyom oglumu iyki olmuş çok tatlı diyo mal adam sevgi saygı bitti bizde ailem disliyo bide ben sevgisiz ortamda buyudum o ezdi bu ezdi sonra bu karşıma çıktı ilk zmnlar iyiydi evlendikten sonra değişti bilseydim evlenmezdim ben naptimi iyi biliyom piskilojim bozuk deil bende çok gittim psikloga iyi olmasam giderim 7 yıl önce benim babam vefat etti idare etmem ha bir umut düzelir işte evlatlarim babasız kalmasin düzen bozmak kolay ama kurmak zor öle işte halada aramız bozuk dedim ben bosanmak istiyorum evlilik cüzdanı yüzüne attim bitirelim dedim it gibi oldu hyr ben bosanmak istemiyorum stres oluyo herşeye anasigilim gazına gelip benden aliyo bende dayanamayip haksızlığa gelemiyom laf sayiyom ya ondan bide kızlar dün biz kaynanamgilde kaldık kızımla kaynanam uyudu çocuğa ince zıbın giydirmis klimada yatırmış sabah öksürüyor baktım neyse akşam oldu misadirler geldi dayigil filan kaynanam çocuğu terletip klimaya sokuyo dk başı yatiriyo çocuğu zorsunuyo ya bende oğlumla ilgileniyidum kizimada bakiyom bir kziima bir oğluma bakiyom zaten esimin faydası yok sonra bende usuttu klimadan dedim sürat asti sonra biz eve gidecez kalktik dedim kızım usuttu anne klimadan aaaa neden kızım ki siz evdede aciyonuz bn evde çok klimaya sokmuyom dedim o düşüğe getirip çocuğu terli giydirip acıyı ustunu bozuldu bunu deyince umrumda deil sesimi artık cikariyorum kızlar sizce burda benim suçum ne kadın öle dengesiz ki esiminde ağıza sictim herşeyi saydim ailesinin yaptini anlattim onu bırakın gittimden belli üç çocuk yapmayın diyolar babası ve annesi ve dayisigil dalga geciyo bende çok sıkıldım dedim bı daha ansinlar çocuk konusu bozacam dedim eşime
Hakkında hayırlısı olsun hayat senin hayatın bizimki sadece tavsiye nasıl istiyorsan öyle yaşayacaksın tabi 😊 Ama bu yazdıklarında bir şey daha var.Sen katlanıyorsun da bakalım adam sana ne kadar katlanacak.Yarın kapının önüne koyarsa beni ne yaparım diye bir an önce kendini kurtaracak şeyler için plan yapmaya başla bence hala çocuk yapsam mı yapmasam mı düzelir mi diye düşüneceğine.Benim annemle babam da boşandı.Babam üstündeki her şeyi başkasına yaptı nafaka düşükten belirlendi.Nafakayı da doğru düzgün ödemedi zaten.Annem de avukata vereceği para daha çok olduğu için aç açına ekmek arası zeytin yiyip koca kış yorgana sarılıp oturduk.Dedemden yetim aylığı bağlanmasa onu da yapamayacaktık.Babamda sevgili yapıp gezmedik yer bırakmadı ev tutup sıfırdan dayadı döşedi.İnşallah sonun annem gibi olmaz senin bi de çocuklar küçük benim kardeşimle aramda 8 yaş var 😊

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar biliyosunuz eşimle aram iyi deil doğum yapalı 13 gün oldu bugün tartıştık doğumda kayınbabam çıkar çıkmaz dedi ya spral isini naptin diye utanmaz adam bnde eşime dedim karışmasın ona mı düşer bn onlemi alcam 40 sonra zaten dedim ailesi savunuyo sonra biz hiç ikinci seneye gitcez baş başa tatile bı yere gidemedik kaynım askerden geldi denize gidek dedi tmm diyo ailecek gitme taraftarı bna zmn ayirmiyisun dedim saydım dünya laf sonra bna şiddet uyguladi sessiz kalmadı bnde el kaldirdim savundum kendimi sonrada odadan kovdu çocukları bni yani tek yatsam bişey olur mu kızlar al basar mi hani lohusa tek kalmaz derler ya ondan sordum ya napayim sizce çocuklarla oturma odası yaticaz napayım sizce inanın çok üzgünüm bu olanlar için aslında bir dk katlanilacak adama deil ama kızım bir yaşında bebeğim 13 günlük gidecek başka kapım yok herkes lafta yanında öz anam bile gelmiyo kimse yok Rabbimden sizden başka gerçekten zordayim hep böle yapti en son yaptini desem kahve yapmistim içim dedim basım ağrıdı kahveyi aldı sıcak vaziyette kafamdan aşağı döktü normal deil kızlar inanin artık bosarsa bosasin nafaka alır başımın çaresine bakarim seni öldürürüm dedi çakmak almış saçıma tutuyo size soruyorum bu normal mi utaniyom bunları yazarken size kızlar psikolojik bozulmus dedim git sakinleştirici al yok diyor laf sayiyo napayim kızlar ya gerçekten çok yoruldum kafam kahveli kaldı yikiyamafimda sildim allh belasini versin bu adamin ikinci çocukta kaza ile oldu zaten yoksa bu adama ikinci bile yapmazdım akıl yok bunu yapan askeri personel uzmna çavuş genelde kafayı yiyolar ya sanırım benimkide yedi ondan korkuyorum bişey yapacak diye gerekm parayı alim ondan bosanacaksanada bosasin kaderim der geçerim allh büyük bakıcı bulurum tanıdıklar derim işe girer ben bakarım hayatıma belki başka baba daha iyi baba olacak bana gıcıklık veriyo ben karı alirim diye dedim al bende alirim koca sonra diyo senden kurtulamk icjn öle dedim işim olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Üçüncü çocuk olmucak o düzenlene kdr zaten ikiside küçük canlarım belkide bosanacaz bilmiyom spral taktiracam bide parmağımda iyi huylu kitle çıktı ya onada pazartesi günü gidecem ameliyat için devlete verirse hemen olucam ona bile inanmiyo ne gerek var iyi huylu çocuklar küçük daha şimdi olma boşver diyo iyi huylu diye niye geriye atım ki eninde sonunda olacam kendi anası calisiyo ya izin alsın dedim çocuklara bakar en azından zaten yatış verecek deil ya bir parmağa yada bnm anam gelecek kızlar bakacaz artık anamda diyo kaynanam gelsin iki çocuğa ben tek bakamam anam çok beter bişey yok oysaki masallh kızım uysal oğlumda öle mama verecek ama kadın anlamiuo durumum olsa eşimde dahil hepsine tekme vuracam silecem valla o derece gıcık aldim
Deprem olmuş yine geçmiş olsun canim

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hakkında hayırlısı olsun hayat senin hayatın bizimki sadece tavsiye nasıl istiyorsan öyle yaşayacaksın tabi 😊 Ama bu yazdıklarında bir şey daha var.Sen katlanıyorsun da bakalım adam sana ne kadar katlanacak.Yarın kapının önüne koyarsa beni ne yaparım diye bir an önce kendini kurtaracak şeyler için plan yapmaya başla bence hala çocuk yapsam mı yapmasam mı düzelir mi diye düşüneceğine.Benim annemle babam da boşandı.Babam üstündeki her şeyi başkasına yaptı nafaka düşükten belirlendi.Nafakayı da doğru düzgün ödemedi zaten.Annem de avukata vereceği para daha çok olduğu için aç açına ekmek arası zeytin yiyip koca kış yorgana sarılıp oturduk.Dedemden yetim aylığı bağlanmasa onu da yapamayacaktık.Babamda sevgili yapıp gezmedik yer bırakmadı ev tutup sıfırdan dayadı döşedi.İnşallah sonun annem gibi olmaz senin bi de çocuklar küçük benim kardeşimle aramda 8 yaş var 😊
👏👏👏👏👏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar