Esenler Medipol hastanesi ile ilgili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem6141 tarafından oluşturulan Esenler Medipol hastanesi ile ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 652 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Esenler Medipol hastanesi ile ilgili
Konbuyu başlatan Sinem6141
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Sinem6141

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba
38 +2 günlük hamileyim. Cumartesi günü muayeneye gittim önümüzdeki pazartesi 28 şubatta kontrole gidicem fakat doktorum o sıralarda izinli 1 martta gelecek fakat 1 martta kontrol süresi doluyor. Bu şekilde yine muayene ücreti vermem gerekiyor ve bu da bizi artık zorluyor 1 gün için kontrol kaydını açmamazlık yaparlar mı daha önce başına gelen var mı?? Yarın sekreteri ile görüşücem ama sizlere sormak istedim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba
38 +2 günlük hamileyim. Cumartesi günü muayeneye gittim önümüzdeki pazartesi 28 şubatta kontrole gidicem fakat doktorum o sıralarda izinli 1 martta gelecek fakat 1 martta kontrol süresi doluyor. Bu şekilde yine muayene ücreti vermem gerekiyor ve bu da bizi artık zorluyor 1 gün için kontrol kaydını açmamazlık yaparlar mı daha önce başına gelen var mı?? Yarın sekreteri ile görüşücem ama sizlere sormak istedim
O hastaneyi bilmşyorum ama kontrol süresi geçince alıyorlar ücret canım 27 sinde git istersen bir günden birley olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar