Esenyurt kadın doğum Doktor önerisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şevval Adym tarafından oluşturulan Esenyurt kadın doğum Doktor önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 545 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Esenyurt kadın doğum Doktor önerisi
Konbuyu başlatan Şevval Adym
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinemsarıgül

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Esenyurt ta bildiğiniz önerebileceğiniz bi doktor var mı ?
Esenyurt devlet hastanesine kesinlikle ama kesinlikle gitme derim ben 11 senedir burdayım ve hiç memnun değilim hamileliğinde de gittim insan gibi bakmıyorlar bile ben avcılara gidicem şimdi kanuniye halkaliya gittim orda da memnun kalmadım zaten kim doğum yaptıysa bana gitme dediler avcılar iyimis oraya gidicem haftaya inşallah.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Esenyurt devlet hastanesine kesinlikle ama kesinlikle gitme derim ben 11 senedir esenyurttayim ve hiç memnun değilim hamileliğinde de gittim insan gibi bakmıyorlar bile ben avcılara gidicem şimdi kanuniye halkaliya gittim orda da memnun kalmadım zaten kim doğum yaptıysa bana gitme dediler avcılar iyimis oraya gidicem haftaya inşallah.

Şevval Adym

Kayıtlı Üye
rank
Esenyurt devlet hastanesine kesinlikle ama kesinlikle gitme derim ben 11 senedir burdayım ve hiç memnun değilim hamileliğinde de gittim insan gibi bakmıyorlar bile ben avcılara gidicem şimdi kanuniye halkaliya gittim orda da memnun kalmadım zaten kim doğum yaptıysa bana gitme dediler avcılar iyimis oraya gidicem haftaya inşallah.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi
Evet avcılar iyiymiş ama ben arabada o kadar uzun süre kalamiyorum midem hemen kötü oluyor. Esencan a gidiyorum kaç aydır ama işte bilemedim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar