Eşi gurbette çalışanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Eşi gurbette çalışanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,589 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Eşi gurbette çalışanlar
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Eşi gurbette çalışanlar varmı benim eşim tır şoförü sunan yakında.calisiyor hergun eve geliyor ama çalıştığı yeri begenmedigi için başka isbasvuru yapmış gurbette çalışcak kızlar ben çok kötü oluyorum eşim evden gitsin istemiyorum o evde olmadımı kendimi çok mutsuz hissediyorum o benim huzurum sanki bütün varım yogum oymuş gibi hissediyorum evden gidince benim psikolojim yerle bir olur bitek benmi böyleyim acaba ya
Geçim zor mecbur kalıp çalışıyordur kötü bir durum olmalı benim doğum riskli diye annemlerin yanına geldim iki gündür eşimle ayrıyız dünya başıma yıkıldı sanki😢 inşallah yanında iş bulur uzaklara gitmek zorunda kalmaz🤲

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Eşi gurbette çalışanlar varmı benim eşim tır şoförü sunan yakında.calisiyor hergun eve geliyor ama çalıştığı yeri begenmedigi için başka isbasvuru yapmış gurbette çalışcak kızlar ben çok kötü oluyorum eşim evden gitsin istemiyorum o evde olmadımı kendimi çok mutsuz hissediyorum o benim huzurum sanki bütün varım yogum oymuş gibi hissediyorum evden gidince benim psikolojim yerle bir olur bitek benmi böyleyim acaba ya
Cnm eşinle konuş .. sonuçta gebesin tek başına zor olur .. olmadı digumdan sonra birlikte sehirdisinda tasinirsiniz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Geçim zor mecbur kalıp çalışıyordur kötü bir durum olmalı benim doğum riskli diye annemlerin yanına geldim iki gündür eşimle ayrıyız dünya başıma yıkıldı sanki😢 inşallah yanında iş bulur uzaklara gitmek zorunda kalmaz🤲
Çok teşekkür ederim canım kızlar dura edin hamilelerin duası kabul olur inşaallah

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Benim eşimde yurd dišinda yaşiyor amma bende onun yanjnda yaşiyorum 2 ay onsuz kaldim sanki nefesim keslecek gibi his ediyordum.şimdi 1 ildi benide getirmis Allah ayirmasin canim Allah mutlu sonuc versin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kendi adıma soyleyim dua ederim rabbim hayirli kapılar açsın hiç ayrı kalmayın🤲
Amin canım Allah razı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim eşimde yurd dišinda yaşiyor amma bende onun yanjnda yaşiyorum 2 ay onsuz kaldim sanki nefesim keslecek gibi his ediyordum.şimdi 1 ildi benide getirmis Allah ayirmasin canim Allah mutlu sonuc versin
Çok sağol canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah canım ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar