Eşi varikosel olan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Eşi varikosel olan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 484 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşi varikosel olan
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Arkdslar dün ikinci kez kurtaj oldum eşim 2019 da varikosel ameliyatı oldu ama çok bir ilerleme yok heralde ikinci kez düşük yaptığıma göre bu durumu yaşayan önerisi olan varmı

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım benim inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir gebelik olur 🙏 varikosel in de bu durumlara yol açtığını bilmiyordum

S

Stdeniz

Guest
Keçiboynuzu pekmezi tüketsin sonra bi sperm testi yaptırın. Benim eşime de öyle söylemişti doktor L carnitin ve pekmez tüketti ben de yedim hatta pekmezden şimdi 26 haftalık hamileyim. Bir de moralinizi yüksek tutun ümitsiz olmayın en çok bu etkiliyo gerçekten.

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Arkdslar dün ikinci kez kurtaj oldum eşim 2019 da varikosel ameliyatı oldu ama çok bir ilerleme yok heralde ikinci kez düşük yaptığıma göre bu durumu yaşayan önerisi olan varmı
İncir tuketsin bol bol. Varikosel benim eşimde de var 2. Gebeliğim su an düşük ya da problemli bir gebeliğim hiç olmadı. Varikoselin düşükle alakası var ki bilmiyorum. Ama sperm kalitesi ile alakası olabilir, bunun içinde dediğin hibi incir sperm kalitesini %100 artırıyor.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar