Eşim benim dediğim ismi koymuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselcik tarafından oluşturulan Eşim benim dediğim ismi koymuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,449 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşim benim dediğim ismi koymuyor
Konbuyu başlatan Aselcik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselcik

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sizce ne yapmalıyım isim konusuna takılmalımıyım üstelik ettim bi önceki çocuğuma hamileyken kanamam olup acile gittiğimizde telefonda eşime düşsede kurtulmanın bari demişti ben ne zaman hamile kalsam hep laf sokuyo istemiyo kendi gelininin sorunu var çocuğu olmuyor bende hamile kalınca burnumdan getiriyor sizce ne yapalım isim konusunu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim istediğim Zeynep hafsa
Kim dedi canım onu düşse de kurtulalım diye 🙄 bide eşin kimin adını koymak istiyor?

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sizce ne yapmalıyım isim konusuna takılmalımıyım üstelik ettim bi önceki çocuğuma hamileyken kanamam olup acile gittiğimizde telefonda eşime düşsede kurtulmanın bari demişti ben ne zaman hamile kalsam hep laf sokuyo istemiyo kendi gelininin sorunu var çocuğu olmuyor bende hamile kalınca burnumdan getiriyor sizce ne yapalım isim konusunu

Seni cok iyi anliroum ilk cocukta banada oylee yapti kendi koydu ikincisinde kavga ettim tavrmi koydm kosmadim benim kinimi inadmi bldgi icn brkti ben koyuyorum kzmn adini skysa ses etsn valla ne yemek veririm ne elbse yikarm blio beni yaparm valla 😀😀

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Benim hamileliğimin başında daha 8 haftalıkken kayınvalidem erkek olursa adı Hakan olacak dedi eşim başka isim istiyor annem başka kayınvalidem başka kimse bana ne isim koymak istersin demiyor😔. Durumunu çok iyi anlıyorum

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
İsim bulmazsın baskası ısım der hosuna gider koyarsın anlarımda baskası ben koyacam adını dedımi uyuz oluyorum sanki 9 ay yasıyıp dogumu cekıp omur boyu o bakacak sen ne istiyorsan onu koy esınede sor senin isteğin ısım varmı diye anlasarak ortak yolu bulun bence oda babası sonucta

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank

Eşin hangi ismi istiyor sen hangi ismi istiyorsunuz

yagmurnur

Kayıtlı Üye
rank
Benim hamileliğimin başında daha 8 haftalıkken kayınvalidem erkek olursa adı Hakan olacak dedi eşim başka isim istiyor annem başka kayınvalidem başka kimse bana ne isim koymak istersin demiyor😔. Durumunu çok iyi anlıyorum
Benim kayinvalidemde oyle erkek olursa neymis azat olcakmis bende cidden cok sinirleniyorum yani takma cnm o yuzden bosver hayirlisi olsn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar