Esim izin almis

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Defne tarafından oluşturulan Esim izin almis başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,721 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Esim izin almis
Konbuyu başlatan Defne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defne

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Kaç kişi gidecekleri aceba dedigin göre 17 saat yol el insaf hamile kadına böyle çektirenler cezasini bulur inşallah
Amin canim 6 kisi gidecez gorumcem esi ve 2 cocuk 1 araba esimle ben de bizim arabada gidecez 2 arac
Kaç kişi gidecekleri aceba dedigin göre 17 saat yol el insaf hamile kadına böyle çektirenler cezasini bulur inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yarabbim ne diyim ben bu nasıl zihniyet ben yolculuk yapabilirim ama eşim götürmüyor eşim anneme gidecek urfaya kışlık eşya getirmeye bana dedi sen evde kalacan ben götürmem seni 12 saat yol Allahım kocana akıl fikir versşn
Ne guzel canim yha iste her zihniyet bir olmuyor bir tek be' hamile olmamisim herkes yasamis dun yengesi gile gittik yengesi biraz rahatsizdi deniz de yosun falan agzina girmis tiksinik olmus bende espirisine covitli falan diyince kizi pinpiriklendi test yaptirtti ins pozitiftir de gidemeyiz
Kıyamam üzülme eğer kendi arabanızsa arka koltukta yer yap uzan Allah yardımcın olsun inşallah 😔

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Amin canim 6 kisi gidecez gorumcem esi ve 2 cocuk 1 araba esimle ben de bizim arabada gidecez 2 arac

Ne guzel canim yha iste her zihniyet bir olmuyor bir tek be' hamile olmamisim herkes yasamis dun yengesi gile gittik yengesi biraz rahatsizdi deniz de yosun falan agzina girmis tiksinik olmus bende espirisine covitli falan diyince kizi pinpiriklendi test yaptirtti ins pozitiftir de gidemeyiz
Allahım Allah iyi etsin

Allahım Allah iyi etsin
Bari arkada uzan daima cnm benim

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Ya canım aynı şey bendede vardı doktora muaneye gittiğimde acilde ki hemşire siz kalkmayın yürümeyin oturmayın bile uzanın demişti bu tür durumlarda kanama çok oluyormuş dikkat et canım keşke gitmesen
Cnm seninki kacıncı ay aşaģda olduğunu öğrendin bana 15 haftamda plasenta aşağıda dedi doktorum ama yukarı çıkma ihtimali var erken daha dedi

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Ben yedinci ayda öğrendim şuanda yukarı çıkmış dedi ama yinede korkuyorum riskli gebelik grubuna almıştı doktor beni

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm seninki kacıncı ay aşaģda olduğunu öğrendin bana 15 haftamda plasenta aşağıda dedi doktorum ama yukarı çıkma ihtimali var erken daha dedi
Cnm banada aşagıda dediler 17.hafta da 21de gittim yukarı çıkmıştı hiç korkma bol bol dinlen ayakların yukarıda olsun uzanırken ağır kaldırma

Tüm sayfalar yüklendi.