Eşimden nefret ediyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Eşimden nefret ediyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,126 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimden nefret ediyorum
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
8 aylık evliyim ve 26 haftalık hamileyim severek evlendik çok pişmanım ve ayrılmak istiyorum en büyük problemimiz güvenmiyorum artık ona defalarca söyledim kendisine evle alakası yok işten gelir sürekli tiktok izler belki başka birseylerde yapiyordur ama ben bilmiyorum evlendiğimizden buyana TLF elime almadm sifrsinide bilmem
Seninki gene evde oturuyormuş benimki sürekli anasinda ulan 40 çıkmadı bırakip bırakıp anasina gidiyor

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Öyle diyorsun bacimda bu sefer kaynanam bu sefer simariyor bana hakaret ediyor kocamda anam ne derse haklıdır ben anamda vazgecmem diyor
Oy zaten anlamıyorum analarına bu kadar düşkünlerse neye evleniyorlar kaç yaşında adamlar ananın eteğinde geziyorlar anaları da yüz alıyo ben ne dersem o diye keyif ediyo

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
E
Allah ıslah etsin ,3senelik evliyimseverek evlndik bizde kaynana kocası 25yasinda kayın aynı evdeyiz altın emanet getirdilr defarlrca tlfndn yakaldim kızlarla konuşup görün tü fln eşimin küfür sınır ilgisizlik beş kuruş vermez, bı kızım var bir buçuk yaşında şimdi de 7 aylık hamileyim oğlana şimdi siz deyin naoim ayrılık defarlrca düşündüm ama olmuyor cekiysn
Ekıız sen neden yşne hamile kaldın o zaman canımsın öle adama bi dogurdun hadi bi dha dogurulur mu 😔

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Oy zaten anlamıyorum analarına bu kadar düşkünlerse neye evleniyorlar kaç yaşında adamlar ananın eteğinde geziyorlar anaları da yüz alıyo ben ne dersem o diye keyif ediyo
Ben soğuk bir insanım sarılmayı öpmeyi sevmem kaynanam nerdeyse kocamı emzircek yanında durdukça midem bulaniyor tiksiniyorum sarilmayi felan anlar ama hamile kaldığım günden beri ben hastalarsam o hastalıyor eşim gelince yapışıyor tiksindim kadından eşim bana bişey alınca kavga çıkarmaya calisyor

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Herkes burda oturup saatlerce sana kendi eşini övebilir belki eşten degil ama herkesin ayrı bi konuda sıkıntısı var kiminin sağlık kiminin eş ailesi kiminin kendi ailesi herşeyi bi tarafa bırak karnında masum bi melek var ne yapacaksan önce onu düşün onun çünkü sadece anneye degil babaya da ihtiyacı var babasız çocuk büyütmek İnan çok zor baba belki emzirmiyo belki altını değiştirmiyor ama sevgisi ilgisi de gerekli eşine gelince 4 yıl emek verip sevmişsin kendi istediginle yine emek vereceksin yavrun çocuğun yuvan için yuvanı sen toplayacaksın cnm ailen kaynanan yada burda yazanlar degil bişey yapacaksan lütfen bebeğini düşün öyl
Seninki gene evde oturuyormuş benimki sürekli anasinda ulan 40 çıkmadı bırakip bırakıp anasina gidiyor
Tövbe yarabbim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben soğuk bir insanım sarılmayı öpmeyi sevmem kaynanam nerdeyse kocamı emzircek yanında durdukça midem bulaniyor tiksiniyorum sarilmayi felan anlar ama hamile kaldığım günden beri ben hastalarsam o hastalıyor eşim gelince yapışıyor tiksindim kadından eşim bana bişey alınca kavga çıkarmaya calisyor
Benim eşimin anneside eşime bebek gibi davranması benimde sinirlerim bozuluyor

Bişey olmaz Bcm karıya kıza gitmesin de anasına gitsin sende öyle idare et
Bu yönden bakarsan iyi gibi

Hanımefendi Allah sabırlar versin . Ancak suan hamileliğin de etkisi ile nefretiniz abartı derecesinde artmış olabilir ... Bu zor hormonal dönemleri atlatınca inşallah daha müsamahakar olacaksınız zaten . Sizin yasadıklarınızı anlıyorum çünkü ben de yaşadım . Günümüzde her erkeğin elinde telefon var ... Oyle veya böyle maalesef bu böyle . Net bir aldatma durumu yoksa biraz sabredin dogumdan sonra psikolojik durumumuz rahata erecek inşallah . Ondan ilgi beklediğiniz de açıkca söyleyin .. beraber film vs izleyin . Allah yardımcınız ols

Hanımefendi Allah sabırlar versin . Ancak suan hamileliğin de etkisi ile nefretiniz abartı derecesinde artmış olabilir ... Bu zor hormonal dönemleri atlatınca inşallah daha müsamahakar olacaksınız zaten . Sizin yasadıklarınızı anlıyorum çünkü ben de yaşadım . Günümüzde her erkeğin elinde telefon var ... Oyle veya böyle maalesef bu böyle . Net bir aldatma durumu yoksa biraz sabredin dogumdan sonra psikolojik durumumuz rahata erecek inşallah . Ondan ilgi beklediğiniz de açıkca söyleyin .. beraber film vs izleyin . Allah yardımcınız ols
Hanımefendi Allah sabırlar versin . Ancak suan hamileliğin de etkisi ile nefretiniz abartı derecesinde artmış olabilir ... Bu zor hormonal dönemleri atlatınca inşallah daha müsamahakar olacaksınız zaten . Sizin yasadıklarınızı anlıyorum çünkü ben de yaşadım . Günümüzde her erkeğin elinde telefon var ... Oyle veya böyle maalesef bu böyle . Net bir aldatma durumu yoksa biraz sabredin dogumdan sonra psikolojik durumumuz rahata erecek inşallah . Ondan ilgi beklediğiniz de açıkca söyleyin .. beraber film vs izleyin . Allah yardımcınız olsun
Onun etkisi büyük bunun farkindayim

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
8 aylık evliyim ve 26 haftalık hamileyim severek evlendik çok pişmanım ve ayrılmak istiyorum en büyük problemimiz güvenmiyorum artık ona defalarca söyledim kendisine evle alakası yok işten gelir sürekli tiktok izler belki başka birseylerde yapiyordur ama ben bilmiyorum evlendiğimizden buyana TLF elime almadm sifrsinide bilmem
Allh yardm etsin evlilik ha deyince oturmuyor zaten yerine emek vere vere bir yerlere geliyor insan ben de eşime severek kaçtım da evlendim eşim Allh razı olsn saygı sevgi ama ailesinden çok çektim yıprandım hayattan tad alamaz hale gelmişim şuan

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank

Bu kocaları oklavayla güzel terbiye etmek lazm

İmerafera

Kayıtlı Üye
rank
Yok haklisin 4 yıl sevgili kaldık 2 ayda nişanlı ama böyle değildi aynı evin içine girince farklı oldu birde yaşımız 33 oldu dedik bizimde çocugumuz olsun. Ama pişman etti beni

Canım benim hemen karamsar düşünme. Seni çok iyi anlıyorum çünkü bende geç evlendim 32 yaşındayım. Eşim evliliğimizin ilk yılında anlattığın gibiydi ben de olumsuz şeyler düşünüyordum aynı evin içinde iki yabancı gibi sohbet yok paylaştığımız bisey yok evlendigime pişman olmuştum ama sonra farkettim ki ona karşı bende oyleymisim tek farkımız esim benim gibi bu şikayeti dillendirmiyor ( biz kadınlar problemlerini arkadaşlarıyla ya da böyle yerlerde vs paylaşıyor ama erkekler evliliklerini dillendirmedigi ocin içine atiyo) bu yüzdendir sürekli tik tok gibi şeylerle vakit öldürüyor. Tamamen alışkanlıkları yüzünden o telle vakit öldürür sen televizyonla hepimiz aynı şeyi yapıyoruz. Birlikte vakit gecirdikce bunlarda geçiyor çünkü aile olmayı öğreniyoruz. Boşuna ağaç yaşken egilir lafını boşuna dememişler yıllarca süregelen alışkanlıklar bir anda bitmez. Kendinide bebeginide uzme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar