Sorum var Eşime bir kızdan msj gelmiş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayazmasal tarafından oluşturulan Eşime bir kızdan msj gelmiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,660 kez görüntülenmiş, 95 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşime bir kızdan msj gelmiş
Konbuyu başlatan Ayazmasal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben de bilmiyorum ya çok kararsızım eşim böyle bir şeyler yapmaz biliyorum ama %100 de yapmaz demiyorum sonuçta erkek milleti iz İstanbul'da yaşıyorduk Bir seneye yakındır Muş'a taşındık eşim burada spor salonuna gidiyor spor salonunda AVM'nin içinde merkezde oturuyoruz ben de dedim acaba o kız hani onu oralarda bir yerde mi görmüştü hani yazmış ama o şekilde yazdıysa selam yazar merhaba yazar direkt ismiyle mi yazar bilmiyorum ya kafam çok karışık
Merhaba bende Muş ta oturuyorum canım 🥰karar senin ama ben olsam direk onun adına konuşurdum eminim eşim olsaydı oda konuşurdu 🤷önce konuş bi kimmiş neymiş olmasa hiç soylemezsin eşine konuştuğunu

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bende Muş ta oturuyorum canım 🥰karar senin ama ben olsam direk onun adına konuşurdum eminim eşim olsaydı oda konuşurdu 🤷önce konuş bi kimmiş neymiş olmasa hiç soylemezsin eşine konuştuğunu
Eşim işte anca aksam gelince görebiliyorum yani bnm karşı tarafla diyalogum pek sağlıklı olmz onu cdvirimici vs yakalayan çok konuşan bn sadece eşimin onu tanıyıp tanımadığını mrk edyrm

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ben de bilmiyorum ya çok kararsızım eşim böyle bir şeyler yapmaz biliyorum ama %100 de yapmaz demiyorum sonuçta erkek milleti iz İstanbul'da yaşıyorduk Bir seneye yakındır Muş'a taşındık eşim burada spor salonuna gidiyor spor salonunda AVM'nin içinde merkezde oturuyoruz ben de dedim acaba o kız hani onu oralarda bir yerde mi görmüştü hani yazmış ama o şekilde yazdıysa selam yazar merhaba yazar direkt ismiyle mi yazar bilmiyorum ya kafam çok karışık
Bence de sor sen bir bu ne samimiyet de ay bazı kadınlar da erkekler de ne yüzsüz hiç sevmem böyle şeyleri gerçekten de sordun mu eşine canım ]? Eşimde bir şey yapsw gizli olur kız cidden bazıları takıyor birine yüz vermese de karşı da ki takıyorlar sonra bir sürü huzursuzluk

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Bence de sor sen bir bu ne samimiyet de ay bazı kadınlar da erkekler de ne yüzsüz hiç sevmem böyle şeyleri gerçekten de sordun mu eşine canım ]? Eşimde bir şey yapsw gizli olur kız cidden bazıları takıyor birine yüz vermese de karşı da ki takıyorlar sonra bir sürü huzursuzluk
Evet cnm malesef var böyle insanlar. Bı an önce eşimin işten gelmesini bklyrm bugün hiç aksm olmick gibi

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Katılıyorum ben olsam eşime sadece adıni alarak mesaj atan birine ilk ben görsem sadece merakımı gidermek için "efendim" diye cevap yazardım tanıyormu tanımıyormu diye,

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Öyle yapicam zatn önce sil silmedigine bakicam ama bn böyle seykerde dayanamiyirum ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay allaim ya bn de çok kararsızım işte eşime mi sorsam yaada onun adına mı konuşsam bilemedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay allaim ya bn de çok kararsızım işte eşime mi sorsam yaada onun adına mı konuşsam bilemedim
İstersen önce eşine sor haberim yok filan derse onun adına konuş kadının derdi neymiş anlaşılır ama eşin buna izin verirmi oda var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar