Sorum var Eşime bir kızdan msj gelmiş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayazmasal tarafından oluşturulan Eşime bir kızdan msj gelmiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,660 kez görüntülenmiş, 95 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşime bir kızdan msj gelmiş
Konbuyu başlatan Ayazmasal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Beklediğin için akşam olmaz ki bnce tanımıyordur bana öyle geldi
İsllah öyledir cnm zman geçmiyor zaten 😑 ama bir insan bı insanı. Tanimazssa slm yazar mrb yazar direk adını yazmış o bnm içime şüphe düşürüyor akşam knsucum Kur'an'a el basmasi lazım ya tanidigini doğru söylemiş için yada tanimadigini doğru soyelsin diye yoksa asla inanmam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşinin hesabı senin telefondan açık değilmi beklemeden yazardın
Yok cnm en sin ssevguliyken vardı bnde sinra neden almadım bnde bkmyrm

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
İsllah öyledir cnm zman geçmiyor zaten 😑 ama bir insan bı insanı. Tanimazssa slm yazar mrb yazar direk adını yazmış o bnm içime şüphe düşürüyor akşam knsucum Kur'an'a el basmasi lazım ya tanidigini doğru söylemiş için yada atanimadigini doğru soyelsin diye yoksa asla inanmam

Hmm anladım bence gelince sen hesabını kendi telefonundan da açtır ozaman gizli saklı hiç bir şeyi olamaz

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İsllah öyledir cnm zman geçmiyor zaten 😑 ama bir insan bı insanı. Tanimazssa slm yazar mrb yazar direk adını yazmış o bnm içime şüphe düşürüyor akşam knsucum Kur'an'a el basmasi lazım ya tanidigini doğru söylemiş için yada tanimadigini doğru soyelsin diye yoksa asla inanmam

VAlla sende haklısın kız bn senden daha beterim korkma çok kıskanc biriyim 😂😂 canım hiç dayanamam vAlla sor iyice kuşkuları da çokça haklsn

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum ben olsam eşime sadece adıni alarak mesaj atan birine ilk ben görsem sadece merakımı gidermek için "efendim" diye cevap yazardım tanıyormu tanımıyormu diye,
Kesinlikle canım bak mesela beni bazen yabancı numaralar arar eşim direk bana ver ben açayım diyo ee onlar böyle davranıyorsa biz niye onalra karşı o kadar yumuşak iyi niyetli olalım valla ben msji görsem direk cevap yazarım zaten eşimin de hesabı bende kayıtlı benim hesabımda onda

😅. Cnm biz bide severek evlendik ve çok zor oldu evlenmemiz biz onla çok zor zamnlar geçirdik 😐
Bizde çok zor evlendik canım seni anlıyorum inşallah kötü düşünme belki de tanimiyodur bazen oluyo öyle direk isme hitap edip de yazan çok var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar