Eşimin ilgisizliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Paramedik anne tarafından oluşturulan Eşimin ilgisizliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,592 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimin ilgisizliği
Konbuyu başlatan Paramedik anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mehtap sevmez

Paramedik anne

Kayıtlı Üye
rank
Kaç sene sonra hamile kalmak istedim bu defa güzel geçer diye fakat yanılmışım yine.ilk hamileliğimde kavga gürültü şiddetli gecimsizlikle geçmişti,şimdi yine aynı.cok basit bir sebebten kaç gündür küsüz esimle,sürekli ağlama modundayim umrunda bile değil.ne gönül almayı biliyo ne hamile olmam umrunda.butun hırsımi sigaradan alıyorum ona da ayrı üzülüyorum.cok mutsuzum ya 😔

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Kaç sene sonra hamile kalmak istedim bu defa güzel geçer diye fakat yanılmışım yine.ilk hamileliğimde kavga gürültü şiddetli gecimsizlikle geçmişti,şimdi yine aynı.cok basit bir sebebten kaç gündür küsüz esimle,sürekli ağlama modundayim umrunda bile değil.ne gönül almayı biliyo ne hamile olmam umrunda.butun hırsımi sigaradan alıyorum ona da ayrı üzülüyorum.cok mutsuzum ya 😔
Benimkinin genel hali öyle

Fatoş şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Biz 5 gündür küsüz aslinda bütün erkekler ayni üzülme sigarada icme bence kendine ve bebeğine zarar vermekten başka bisey elde edemezsin ben hamileyken surekli kavga ediyorduk ama doğum yaptiktan sonra fazla takmadiğım için tartışmaya bile girmem zaten evde değil bi mesaj atar görüldü yapar birakirim cvp bike yazmam fazla yuz vermeye gelmiyorlar 🙄🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim yavrumu korusun bana bağışlasın ama çok pişman etti beni hamile kaldığıma.evladima çok üzülüyorum 😔
Umarim doğumdan sonra düzelir allah yardimcin olsun valla ayni yastiga bas koyduğun insanin seni anlamamasi çok zoruna gidiyor insanın😢

Biz 5 gündür küsüz aslinda bütün erkekler ayni üzülme sigarada icme bence kendine ve bebeğine zarar vermekten başka bisey elde edemezsin ben hamileyken surekli kavga ediyorduk ama doğum yaptiktan sonra fazla takmadiğım için tartışmaya bile girmem zaten evde değil bi mesaj atar görüldü yapar birakirim cvp bike yazmam fazla yuz vermeye gelmiyorlar 🙄🙄

Umarim doğumdan sonra düzelir allah yardimcin olsun valla ayni yastiga bas koyduğun insanin seni anlamamasi çok zor

Son düzenleme:

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Biraz eşinizle uzaklaşın aileniz yakınsa size bir kaç gün kalın ya da o gitsin evden belki ıslah olur özlem olur arada mümkün mü?

Paramedik anne

Kayıtlı Üye
rank
Hiç mümkün değil maalesef.ailem Türkiye'nin bir ucunda ben bir ucundayim.gurbetlik çekmek zaten çok zorken eşinin böyle davranması çok koyuyor insana.aileden uzakta başka kime sığınır ki insan eşinden baska 😔

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Üzme kendini bol bol dua oku sigaraya da çok yüklenme karnındaki masumun bi sucu günahı yok anlamıyorum ki bu erkekler ne ister ne bekler hayattan amaçları ney aile yuva olmak evlat sahibi olmak gibisi yok kadınlara hamile kalınca hormonlar o bu deniliyor ama asıl sorun erkeklerin hormonlarında bence

Paramedik anne

Kayıtlı Üye
rank
Evet olan masum yavrularimiza oluyo.buyuk çocuğum beni ağlarken görünce çok üzülüyor,ona da çok üzülüyorum.mutsuz ailede çocuk yetiştirmek çok zor en azından ikinciyi evliliğimi düzeltip öyle yapayım dedim ama yine yanıldım.takdir ilahi ne diyelim

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Evet olan masum yavrularimiza oluyo.buyuk çocuğum beni ağlarken görünce çok üzülüyor,ona da çok üzülüyorum.mutsuz ailede çocuk yetiştirmek çok zor en azından ikinciyi evliliğimi düzeltip öyle yapayım dedim ama yine yanıldım.takdir ilahi ne diyelim
İnan bana birincide olmayan ikincide de olmuyo bu seninle alakalı degil kader değişmiyor Allahım yavrularına sağlık sıhhat versin boşver kocayı şimdiden sonra insan hamile iken daha fazla ilgi bekliyo daha çok özensin üstüne titresin istiyo ikinizden bi parça dünyaya geliyo ve eziyeti sen cekiyorsun diye biraz anlayış bekliyo ama olmayınca da olmuyo

Tüm sayfalar yüklendi.