Eşimin ilgisizliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Paramedik anne tarafından oluşturulan Eşimin ilgisizliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,596 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimin ilgisizliği
Konbuyu başlatan Paramedik anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mehtap sevmez

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Benım eşimde ırakdaydı eskı den askerdi orada bile kavga ederdik ama inanın değmiyor yoklukları daha cok koyar insana hep ağladık ama zamanla mı düzelir yoksa duaylamı bilemedim psikiyatrıye görünmekte fayda var bir tarafın
Benimki de polis gönüllü gitti yeni geldi ben hiç aramazdm kavga etmeyelim diye oda aramazdi hic
Siz test sonucunu ne yaptınız eşinizle anlayamıyordunuz o konuda gebeligi sonlandırma konusu olmuştu
Sonlandirmadm canım

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Yoksaymakda olmuyo sonuçta eşin ailesiniz siz
Söyle düşündüm hep sevseydi arardı isteseydi arardı daha yeni evliydik 6 ay olmuştu. Bunun 4 Irak'ta 1ay Suriye'de geçirdi Biray birlikte kaldık ne balayı yaptık ne düğün nede başka birşey
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seviyor musunuz eşinizi
Tabiki çok seviyorum 4 yıl bekledik aileler istemedi ikna etmeye uğraştık okadar

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Söyle düşündüm hep sevseydi arardı isteseydi arardı daha yeni evliydik 6 ay olmuştu. Bunun 4 Irak'ta 1ay Suriye'de geçirdi Biray birlikte kaldık ne balayı yaptık ne düğün nede başka birşey

Tabiki çok seviyorum 4 yıl bekledik aileler istemedi ikna etmeye uğraştık okadar
Biran önce normal bir hayatınız olur ev hayatı o zaman daha düzelir aranız gözden ırak olunca bazı şeyler tam olmuyor maalesef

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank

Ya oda aynı şeyi sizin için düşünüyorsa az çekmemişsiniz kavuşmak için çok kıymetli olması lazım birlikteliğin bişeyde yaşamamışsınız birlikte çok zamanda geçirmemişsiniz neden bu hale geldi ki

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Biran önce normal bir hayatınız olur ev hayatı o zaman daha düzelir aranız gözden ırak olunca bazı şeyler tam olmuyor maalesef
Biraz öyle aynı evde kalmak birbirine alışmak farklı birşey 5 yıl ciksanda aynı eve girince farklı oluyor

Ya oda aynı şeyi sizin için düşünüyorsa az çekmemişsiniz kavuşmak için çok kıymetli olması lazım birlikteliğin bişeyde yaşamamışsınız birlikte çok zamanda geçirmemişsiniz neden bu hale geldi ki
Evet oda bana öyle söyledi o arıyordu ben bakmiyordum

Ya oda aynı şeyi sizin için düşünüyorsa az çekmemişsiniz kavuşmak için çok kıymetli olması lazım birlikteliğin bişeyde yaşamamışsınız birlikte çok zamanda geçirmemişsiniz neden bu hale geldi

Evet oda bana öyle söyledi o arıyordu ben bakmiyordum ablaları sağolsun sürekli sacmaladilar birde kıskançlık yüzünden tartıştık tokat atmıştım soğudu benden
Ya oda aynı şeyi sizin için düşünüyorsa az çekmemişsiniz kavuşmak için çok kıymetli olması lazım birlikteliğin bişeyde yaşamamışsınız birlikte çok zamanda geçirmemişsiniz neden bu hale geldi

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Biraz öyle aynı evde kalmak birbirine alışmak farklı birşey 5 yıl ciksanda aynı eve girince farklı oluyor

Evet oda bana öyle söyledi o arıyordu ben bakmiyordum ablaları sağolsun sürekli sacmaladilar birde kıskançlık yüzünden tartıştık tokat atmıştım soğudu benden
Sizinki sevgisizlik ilgisizlik degil biraz çekişmeli halen sevgililk psikolojisi benim dediğim olsun benim borum ötsün davası şimdi emin oldum çok fazla zaman geçirmediginiz içinde inada bindirmiş gidiyorsun ama o yapıyorsa da sen artık yapma bebeğini düşün bişeyleri paylaşıp mutlu olmak varken inada bindirme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar