Eşimin ilgisizliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Paramedik anne tarafından oluşturulan Eşimin ilgisizliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,595 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimin ilgisizliği
Konbuyu başlatan Paramedik anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mehtap sevmez

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Biraz eşinizle uzaklaşın aileniz yakınsa size bir kaç gün kalın ya da o gitsin evden belki ıslah olur özlem olur arada mümkün mü?
Olmuyor canım benim eşim 4 ay iraktaydi aramadı bile severek evlendik bu ilk cocugumuz benim hamileliğimde hergun ağlayarak geçiyor ilgiye sevgiye ihtiyacımızın olduğu zamanlar ortada yoklar işten gelir elinde TLF çay koyarım onu içmeyi bile unutur

Paramedik anne

Kayıtlı Üye
rank
Olmuyor evet ne kadar ugrassan da boş.kardesim hep der ki sorun sende değil eşinde.o seni güzel görmek istemiyor.eger değer verseydi dünya çirkini de olsan dünya guzeli görürdü seni.o kadar doğru ki

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Hiç mümkün değil maalesef.ailem Türkiye'nin bir ucunda ben bir ucundayim.gurbetlik çekmek zaten çok zorken eşinin böyle davranması çok koyuyor insana.aileden uzakta başka kime sığınır ki insan eşinden baska 😔
Hiç mümkün değil maalesef.ailem Türkiye'nin bir ucunda ben bir ucundayim.gurbetlik çekmek zaten çok zorken eşinin böyle davranması çok koyuyor insana.aileden uzakta başka kime sığınır ki insan eşinden baska 😔
Hepimiz yaşadık bu durumu saygı ve sakinlik cok önemli psikiyatrıye gitmek de iyi geliyor imkanınız varsa birinizden biri gitsin evliliğinizi kurtarın yarın cocuk dogucak hıc ılgılenmıcekler bunalıma giriyor İnsan lohusa pskolojisi ile

Son düzenleme:

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Olmuyor canım benim eşim 4 ay iraktaydi aramadı bile severek evlendik bu ilk cocugumuz benim hamileliğimde hergun ağlayarak geçiyor ilgiye sevgiye ihtiyacımızın olduğu zamanlar ortada yoklar işten gelir elinde TLF çay koyarım onu içmeyi bile unutur
Siz test sonucunu ne yaptınız eşinizle anlayamıyordunuz o konuda gebeligi sonlandırma konusu olmuştu

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Benım eşimde ırakdaydı eskı den askerdi orada bile kavga ederdik ama inanın değmiyor yoklukları daha cok koyar insana hep ağladık ama zamanla mı düzelir yoksa duaylamı bilemedim psikiyatrıye görünmekte fayda var bir tarafın

Paramedik anne

Kayıtlı Üye
rank
Evet psikiyatri çok önemli fakat psikolojik tedavi görmesi gereken benim eşime göre.hic kabullenmiyor kendisinde de problem olduğunu.cok zor ya laf anlatmak sürekli değersiz hissetmek.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benım eşimde ırakdaydı eskı den askerdi orada bile kavga ederdik ama inanın değmiyor yoklukları daha cok koyar insana hep ağladık ama zamanla mı düzelir yoksa duaylamı bilemedim psikiyatrıye görünmekte fayda var bir tarafın
Asker eşleri uzaklıktan ayrı cekiyo gurbetten ayrı adamların sıkıntı stresinden ayrı zaten

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Evet psikiyatri çok önemli fakat psikolojik tedavi görmesi gereken benim eşime göre.hic kabullenmiyor kendisinde de problem olduğunu.cok zor ya laf anlatmak sürekli değersiz hissetmek.
Zaten sorunlu bir İnsan kendini kabul etmez bende hata var diye biran önce çözüm bulun ikinizde gidin evliliğinizi kurtarın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar