Eşimin ilgisizliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Paramedik anne tarafından oluşturulan Eşimin ilgisizliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,597 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimin ilgisizliği
Konbuyu başlatan Paramedik anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mehtap sevmez

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Evlilikler 2 yılda anca oturuyor kadın olarak üstünüzde cok yük var gene yuvayı dişi kuş yapıyor

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Sizinki sevgisizlik ilgisizlik degil biraz çekişmeli halen sevgililk psikolojisi benim dediğim olsun benim borum ötsün davası şimdi emin oldum çok fazla zaman geçirmediginiz içinde inada bindirmiş gidiyorsun ama o yapıyorsa da sen artık yapma bebeğini düşün bişeyleri paylaşıp mutlu olmak varken inada bindirme
Çok güzel tesbit evet oyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evlilikler 2 yılda anca oturuyor kadın olarak üstünüzde cok yük var gene yuvayı dişi kuş yapıyor
Evet

Mehtap sevmez

Kayıtlı Üye
rank
Kaç sene sonra hamile kalmak istedim bu defa güzel geçer diye fakat yanılmışım yine.ilk hamileliğimde kavga gürültü şiddetli gecimsizlikle geçmişti,şimdi yine aynı.cok basit bir sebebten kaç gündür küsüz esimle,sürekli ağlama modundayim umrunda bile değil.ne gönül almayı biliyo ne hamile olmam umrunda.butun hırsımi sigaradan alıyorum ona da ayrı üzülüyorum.cok mutsuzum ya 😔
Sürekli ağlarsan yaklasmazlar ilgilenme kendine bir hobi edin mesala kitap oku eşin yanında olduğu zmn çok iyi geliyor eşin evdeyken yakın durma uzaklaşmak her zmn iyi gelir kendi gelecektir yanına umursamiyormus gibi davran

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar