Eşimin video alışkanlığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Eşimin video alışkanlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,341 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimin video alışkanlığı
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Hiç sıkma canını kuzum Allah'ım akıl fikir versin inşallah eşine umarım doğru yolu bulur biran evvel. Sen kendine bak bebeğine bak şuan senin için kendinden ve bebeğinden daha değerli kimse olmasın. Hamilesin bol bol dua et düzelir inşallah

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Ben 15+2 haftalık hamileyim eşim cinsel içerikli foto ve videolara bakıyor zaten hamileyim bunlar beni çok üzüyor ve benim aklımdan hiç çıkmıyor çok üzülüyorum saatlerce ağlıyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum bana bir çare kaç defa yemin etti yapmicam dedi ama yine yaptı benim ona güvenim kalmadı iyi bir baba olacağından da emin değilim ne yapmalıyım
TAtlım hıc korkma benım esımde oleydı hep vıdıolar ızlerdı artyk bıraktı cocuk oldıkdan sonra baya yorulyor herseye kosduryor 3 cocuk olsunda bak telefona bıle zamanı olamaz canıö😊😊

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Ben 15+2 haftalık hamileyim eşim cinsel içerikli foto ve videolara bakıyor zaten hamileyim bunlar beni çok üzüyor ve benim aklımdan hiç çıkmıyor çok üzülüyorum saatlerce ağlıyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum bana bir çare kaç defa yemin etti yapmicam dedi ama yine yaptı benim ona güvenim kalmadı iyi bir baba olacağından da emin değilim ne yapmalıyım
Sizde buna susuyomusunuz böyle birşey nasıl kabul ediyorsunuz ne saçma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

TAtlım hıc korkma benım esımde oleydı hep vıdıolar ızlerdı artyk bıraktı cocuk oldıkdan sonra baya yorulyor herseye kosduryor 3 cocuk olsunda bak telefona bıle zamanı olamaz canıö😊😊
Buda bir tür aldatmaya giriyo yani nasıl bunu komik biseymis gibi anlatıyorsunuz valla hayret bişey

Ya bişey olmaz unutur eder diyenlere bakma buda aldatma sayiliyo yani eşiniz resmen başka birilerini düşünerek kendini tatmin ediyo boyle bir igrenclige gülerek cevap veren kendine saygısı olmayan insanlara bakma sen böyle bişey bidaha yaparsa birazcık hissedersem bende erkekleri izliyecem dersin eğer bosanamiyosan yani böyle iğrençlik mi olur

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sizde buna susuyomusunuz böyle birşey nasıl kabul ediyorsunuz ne saçma

Buda bir tür aldatmaya giriyo yani nasıl bunu komik biseymis gibi anlatıyorsunuz valla hayret bişey
Hayatim aile terapisti leri iletişim yoksa aldatma yoktur diyor.ne yapalım 15haftalik hamile bı anne adayına kışkırtıcı mesaj atalım bu kız stresten belkide bebeğini düşürsun eşiyle tartışsin baba evine dönsün ve ne saçma neden video izledi diye önce iğneyi kendimize sonra çuvaldızı başkasına batirmaliyiz belki de eşiyle oturup konuşsa sakince adam var gecicek izlemiycek lütfen yapıcı olalım canım evlilik kolay değil

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Böyle durumun ucu çok açık böyle şeylere bakan çocuk larla hayvanlarla olan şeylerede bakabilir sonuçta yani belli bir merakı var böyle birşeyin önüne bir şekilde geçmeniz lazım yoksa ilerde daha farklı bir gorselle karsilasabilirsin

Hayatim aile terapisti leri iletişim yoksa aldatma yoktur diyor.ne yapalım 15haftalik hamile bı anne adayına kışkırtıcı mesaj atalım bu kız stresten belkide bebeğini düşürsun eşiyle tartışsin baba evine dönsün ve ne saçma neden video izledi diye önce iğneyi kendimize sonra çuvaldızı başkasına batirmaliyiz belki de eşiyle oturup konuşsa sakince adam var gecicek izlemiycek lütfen yapıcı olalım canım evlilik kolay değil
Neyine yapıcı olucam ya evlilik kolay bişey değil diye kadınlar kendine saygısini mi kaybetsin kavgada yoklukta bazı şeylerde anlayış yapıcı olunur boyle ucu açık igrencliklerde yapıcı olunmaz neyin yapıcisi oluyum baksın oturun beraber mi izleyin deyim yorumlara bak hayret bişey

Neyine yapıcı olucam ya evlilik kolay bişey değil diye kadınlar kendine saygısini mi kaybetsin kavgada yoklukta bazı şeylerde anlayış yapıcı olunur boyle ucu açık igrencliklerde yapıcı olunmaz neyin yapıcisi oluyum baksın oturun beraber mi izleyin deyim yorumlara bak hayret bişey
Aynen tartışmasın sussun kabul etsin iki gün sonra boynuzlansin valla ben bu kadar geniş değilim kusura bakmayın herşeyden önce ben eşimi kıskanırım

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim adam da öyle artık alıştım ben beni rahatsız etmek istemiyormuş öyle diyor aman erkeklerin hepsinin köküne kibrit suyu biz öyle yapsak bizi gebertiler kazık lari kalktığı Zaman ne halt yiyeceklerini bilmiyolar

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Benim adam da öyle artık alıştım ben beni rahatsız etmek istemiyormuş öyle diyor aman erkeklerin hepsinin köküne kibrit suyu biz öyle yapsak bizi gebertiler kazık lari kalktığı Zaman ne halt yiyeceklerini bilmiyolar
Alıştım ne ya valla söyle şeyler yazmayın normallestirmeyin abi siz eşinizi hiç mi sevmiyosunuz hiç mi kiskanmiyosunuz insan kıskanır be açıkça adam başka birini düşünerek kendini tatmin ediyo ha gitmiş yapmış ha düşünmüş aynı şey benim eşim bana böyle anlayış gösterse normal karşılasa ben eve kadında getirrim iyi ki erkek değilim su yorumlara göre

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Böyle durumun ucu çok açık böyle şeylere bakan çocuk larla hayvanlarla olan şeylerede bakabilir sonuçta yani belli bir merakı var böyle birşeyin önüne bir şekilde geçmeniz lazım yoksa ilerde daha farklı bir gorselle karsilasabilirsin

Aynen tartışmasın sussun kabul etsin iki gün sonra boynuzlansin valla ben bu kadar geniş değilim kusura bakmayın herşeyden önce ben eşimi kıskanırım
Tatlım bende cok kıskanırdım esımı hep kavga ederdık. Artık takmıyorum aksına kocam kıskansın neden benı dusunmıyor dıe umumda deıl dıyor eskıden kıskanırdın artık neden kıskanmıyorsun. Tek varlıgım cocuklarım kocama zaman ayırcagıma cocuklarıma zaman ayırsam cok daha ıyı canım. Tatlım sadece cocugını dusun en guzelı bu....

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Tatlım bende cok kıskanırdım esımı hep kavga ederdık. Artık takmıyorum aksına kocam kıskansın neden benı dusunmıyor dıe umumda deıl dıyor eskıden kıskanırdın artık neden kıskanmıyorsun. Tek varlıgım cocuklarım kocama zaman ayırcagıma cocuklarıma zaman ayırsam cok daha ıyı canım. Tatlım sadece cocugını dusun en guzelı bu....
Yorumlara bakıyorum ben erkek olsam böyle kafalarda eşim olsa ben eve kadın getirrim ağzını açıpda bişey diyemez yapıyodurlar zaten onu yapan onuda yapiyodur açık ve net iki gün sonra vay kocam gitti vay kocam başka kadınla kaçtı bence bu kafadaki bütün kadınlar ortada kalmayı hak ediyo o değil de işte sonunu bile bile susuyolar sonra ortada gürültü kalabalığı sonra TV programı bilmem cart curt

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Asla kabul edip tahammül edemem qörmezden qelemem ben. Tiksinirim yüzüne bakasım koynuna qiresim qelmez kuşum seninde böyle olman çok normal insanın kadınlık onuru zedelenir. Eşimde öyle bi tutum yok çok şükür 5 yıllık ewliyiz ayrida kaldik qormedim. Eşim imam hatip mezunu. Her insan bir deqil biliyorum. Ben olmadiqi halde ahiret mewzusunu anlatarak uyarimda bulundum. Psikolojikms psikiyatriyms beni ilqilendrmz. Sen eşinin bu durumuna tepkisiz kalirsan ahirette Allah neye hesap soracak eşi olarak sen razı qelms oluyosn. Ben eşime qormedim biseyini qormekte istemiyorum zira ahirette qözlerin oyulsada kaynar kazanalrda kaynasanda kadınlık hakkimi helal etmem dedim. Razı olmadqini wurqula en azından uyar hala aynı haltı yerse ahirete kalsın kuşum. Aliskanlikms ws mis herseyi bukadar sıradanlastrmanin bence hiç mantiqi yok dinimizcede yeri yok. Allah doqru yola qetrsin eşini kuşum insaAllah karşına al konus razı deqilim de sonunda qideceqi yeri bilen biriyse yanlışını anlar

Tüm sayfalar yüklendi.