Eşimin video alışkanlığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Eşimin video alışkanlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,461 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimin video alışkanlığı
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Valla haklısın canım ben onu bunu geçtim yani o adam benimle beraber olurken bile acaba aklinda o kadın mı var yada video da izlediği kişiyi mi hayal ediyor diye düşünmekten duramam ki yapsa zaten ilk uyarıyı alır olmadı mı evden s*KT*r olup gider kusura bakmasın kadını alıp evleniyor sen benim namusumsun vs diyorlar sonra en büyük namussuzlugu onlar yapıyorlar dediğim gibi arkadaşın şimdiden uyarması lazım baktı olmuyor başka çözüm yolu bulması lazım şuan bunu yapan ilerde dediğin gibi başka insanların koynunda da yapar.. Allah'ım hanımefendinin eşine bır an önce hidayet versin ne diyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten bende kadınların bunu normalleştirmelerine şaşırdım bı sen bide sedos diye biri düzgünce yorum yapmış resmen böyle şeyler normallese normallese ileride eşin de yapıyor babanda kardeşin de çocuğun da hepsi yapıyor insanlar dur demeyi bilmeli ki ileriye yönelik doğru adımlar atılmalı
Benim bekar kardeşim var sevgilisi var beni arar abla kardeşin böyle yapıyor izliyor birşey söyle bak senin kocan izlemiyor diyor bak daha bekarlar yarin birgün mişsnlanacaklar 23 yaşında nasıl yapacam akıl verin

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle başta taviz vermemek lazım ki böyle bir şey normal kabul edilemez bu video alışkanlığı bile bir tür hastalik yani herkes doktor şunu binu diyor demiş ama doktorlar video izleyecek raddeye gelmenin bile bir tür hastalik oldugunu ve tedavi olması gerektiğini demiş. Seven herkes kıskanır zaten canım ben eşimi kimse ile paylaşamam valla o yüzden normalde bakmıyorum böyle şeylere ki normalde değil zaten dinimizce bile uygun değil helalin yaninda iken başka bir kişiden tahrik olup düşünmek

Zaten öyle şuan kadın da olsun erkekte olsun zaten eşim bir şey demiyor çevrem sıkıntı çıkarmıyor diyerek daha da ayıptır söylemesi azginlasiyor ve artık yaptığı şey ona sıradan gelip daha üstünde bir şey yapmak istiyorlar resmen hata daha büyük bir hataya donusuyor geri dönülmesi imkansız şeylere.. Allah'ım cumlemizi korusun böyle kişilerden ilk öncelikle de evlatlarımız

Zaten öyle şuan kadın da olsun erkekte olsun zaten eşim bir şey demiyor çevrem sıkıntı çıkarmıyor diyerek daha da ayıptır söylemesi azginlasiyor ve artık yaptığı şey ona sıradan gelip daha üstünde bir şey yapmak istiyorlar resmen hata daha büyük bir hataya donusuyor geri dönülmesi imkansız şeylere.. Allah'ım cumlemizi korusun böyle kişilerden ilk öncelikle de evlatlarımızı

Benim bekar kardeşim var sevgilisi var beni arar abla kardeşin böyle yapıyor izliyor birşey söyle bak senin kocan izlemiyor diyor bak daha bekarlar yarin birgün mişsnlanacaklar 23 yaşında nasıl yapacam akıl verin
Sevgilini kötü yönlendiriyosun de oda böyle şeyler izlerse napicaksin de bir konuş bakalım ne dicek hoş bekarım falan derde yinede bir konuşun bakalım

Aman normallestirme gözünü severim sonra aile içi akraba içi aldatmalara kacmalari izleye izleye gına geldi konuş aklını başına alsın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Karşınıza alıp konuşun derim bı kardeşinizle sonuç olarak ablasisiniz kız beni aradı bu durumdan rahatsız şuan böyle yaparsan ileride daha sıkıntı olur sizin için deyin sonuç olarak yuva kuracaklar yani en azından sizinde böyle abuk subuk şeylere onay vermediğinizi anlayip yanlışın dan döner

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Karşınıza alıp konuşun derim bı kardeşinizle sonuç olarak ablasisiniz kız beni aradı bu durumdan rahatsız şuan böyle yaparsan ileride daha sıkıntı olur sizin için deyin sonuç olarak yuva kuracaklar yani en azından sizinde böyle abuk subuk şeylere onay vermediğinizi anlayip yanlışın dan döner
Kaç kere dedim ablası degil aynı abisi gibi konuştum yine anlamıyor bende kıza kıyamıyorum

Sevgilini kötü yönlendiriyosun de oda böyle şeyler izlerse napicaksin de bir konuş bakalım ne dicek hoş bekarım falan derde yinede bir konuşun bakalım

Aman normallestirme gözünü severim sonra aile içi akraba içi aldatmalara kacmalari izleye izleye gına geldi konuş aklını başına alsın
Cnm ben 100kere konuştum inşallah düzelir diyor o kadın bakamaz, dedim sen erkeksin ne bok yiyon bak enişten sigara bile içmez onu örnek al diyor o senin kocan Ben benim kız aglıyor yazık ya

Son düzenleme:

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım benim eşimde izliyordu ve hâlâ izliyor ne yapsam ne etsemde bırakmadı en son ben bıraktım anne evine gittiydim izlemeyeceğine dair yeminler etti geri dönünce tekrar başladı bunlarda alışkanlık seninle bi ilgisi yok

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank

Cnm ben 100kere konuştum inşallah düzelir diyor o kadın bakamaz, dedim sen erkeksin ne bok yiyon bak enişten sigara bile içmez onu örnek al diyor o senin kocan Ben benim kız aglıyor yazık ya

Canım benim eşimde izliyordu ve hâlâ izliyor ne yapsam ne etsemde bırakmadı en son ben bıraktım anne evine gittiydim izlemeyeceğine dair yeminler etti geri dönünce tekrar başladı bunlarda alışkanlık seninle bi ilgisi yok
Mervecim be kadar kötü birşey ya

İklim

Kayıtlı Üye
rank

Kadın niye bakamasin o yapıyorsa oda yapar yani ona o rahatlığı vermeyin sen yapiyosan oda yapar deyin kötü örnek oluyorsun deyin fikri değişirde kıskanır bırakırsa bırakır birakmiyosa zaten kızı sevmiyodur seven adam böyle birşey ölse yapmaz bir kere eşinden sevdiğinden başka birini gözü görmez içi atmaz sevmiyosa ona herşey normal sevgi meselesi yani seven adamın içi öyle şeylere başka şeylere içi bile atmaz sevmiyosa zaten fırsatını bulsun akrabaymis yok kuzenmis baldiziymis bilmem neyiymis kimseyi affetmez yani umarım anlatabildim ;)

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Evet çok kötü ama ben evliliğim boyunca tek başıma desteksiz yaşamaya alıştım o yüzden sorun etmiyorum önemli olan ben ve bebeğim 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.