Eşinizle aranız nasıl kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Eşinizle aranız nasıl kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,617 kez görüntülenmiş, 142 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Eşinizle aranız nasıl kızlar
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Yenianne8

Kayıtlı Üye
rank
Hep bi bahanesi var yok hamilesin, kendi doktoruma sordum eşimde yanımdaydı cinsel ilişkiye girsek bi sorun olur mu dedim oda dedi ki evet birlikte olabilirsiniz dedi. Oda bunu duydu ve bi kaç kere benim istediğimle birlikte olduk ona sorsan korkuyor, şimdi doğum yaptım ona sorsan dikişlerin hala iyileşmedi hep bi bahanesi var
Benimle aynı şeyleri yaşıyorsun resmen kötü bir durum biz onlardan çok birşey istemiyoruz halbuki sevilmek değer görmek istiyoruz..Ben üstelik hamileyim zaten zor bir süreç eşimin bana destek olmasına yanımda olmasına çok ihtiyacım var anlat anlat bitmez umarım herşey çok güzel olur ama yalnız değilsin..🥲

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Benimle aynı şeyleri yaşıyorsun resmen kötü bir durum biz onlardan çok birşey istemiyoruz halbuki sevilmek değer görmek istiyoruz..Ben üstelik hamileyim zaten zor bir süreç eşimin bana destek olmasına yanımda olmasına çok ihtiyacım var anlat anlat bitmez umarım herşey çok güzel olur ama yalnız değilsin..🥲
Elbet birgün herşey çok olacak inşallah sıkma canını hamilesin bebeğini düşün canım sen

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kız gülsün tamm kabul ama açılmış gülsün bak bebişin var artık 😂🤭valla saka maka bi yana haklısın sadece erkekte mi var nefis. Onu da gectim de insan sevilmek istiyo ya bazen cocuk gibi. Ben öle diorum ama bnde kucagına yatarım elimşn sacımo oksa derim ne bilim oynas azcık falan derim yani. Ama devamı hiç hos olmadıgı için artık yatmıyom kucana 😂😂😂
Onu bende yapıyorum biliyormusun gideirm önüne otururum. Elini alurı. Hadi yanağımı sev hadi omzumu sev saçımla oyna derim çocuk gibi ama bunun sonuçları oluyor arkadaşkar koca salonda 2 tane 3 lü koltuk var gelip benim yattığım 3 lüye yatmaya çalışıyor yanıma oda başladı şimdi önüme yatıyor hadi sarıl diyor bide 😂 tamam iriyim de ben seni nasıl sarayım tv mv hak getire önüme yatınca sadece sırt izliyorum

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Neden eşinden tiksiniyorsun yani birarada olmak istemiyorsun ki bir sebebi varmı yoksa sende bir danışmana git böyle bir evlilik pek sağlıklı değil canım
Zorla beni kandirarak evlendi sonra kiymette Sorumsuz ve yalanci bense tek isedigim durustluk ama onda yok . Kiymetimide bilmedi .babasida aramiza girdi biraz onun sozune cok kulak verdi o yuzden nefret ettim ondan simdi hatalarinin farkina biraz vardi ama is isten gecti ne ben nede evliligim saglikli degil bakalim Allah bana ne kapilar aciyor burdan tasinabilirsek belki biraz mutlu olurum

İlk doğumum oldu 47 48 gün oldu hemen hemen kendimi çok yoklukta hisseddiyorum. Benim yaşım 23 eşim 35 yaşında ilk kızımız, çocuktan dolayı vakit bile ayıramaz olduk birbirimize gerçi çocuk yokken de benim eşim biraz kendini çekiyordu, ben isteyince birlikte oluyorduk oda söylene söylene evleneli daha 1 sene oldu toplasan 20 kere birlikteliğimiz yok evlenir evlenmez hamile kaldım, hamilelik sürecim de korktu benimle birlikte olmaya herşeye tamam dedim ama doğum oldu herşey aynı artık birlikte bile olmak istemiyorum sevilmek istiyorum, dokunulmak istiyorum. Yani sonuçta eşim, eşime diyorum sadece dinliyor sorunumu anlatıyorum bende kadınım dokunulmak sevilmek istiyorum diyorum tamam birlikte olmayalım ama cilveleş benimle en azında ben ona da razıyım ama malesef ki öyle bişey de yok bende çok yoruldum artık ona bişeyler anlatmaktan kendimi 30 yaşında dul bi kadın hisseddiyorum. morelim çok bozuluyor bazen cidden çocuğum da alıp gitmek istiyorum bu evden de ondan da çocuğu bile hakettiğini düşünmüyorum. Eşime sorsan eşim yediğim içtiğin önünde her istediğin oluyor kafasında ben ana baba evindeyken de yediğim içtiğim benim önümdeydi daha rahattım hatta eve girmezdim gezmekten evlendim çocuk oldu adam yüzümüze bakmıyor. Kusura bakmayın kızlar biliyorum diyeceksiniz ki senin özel hayatından bizene ama kimseye anlatamıyorum o kadar doluyum ki herşey üstüme geliyor, dertleşmek istedim sadece 🥲
30 yaşa yaşlı dedi aaa😱

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Onu bende yapıyorum biliyormusun gideirm önüne otururum. Elini alurı. Hadi yanağımı sev hadi omzumu sev saçımla oyna derim çocuk gibi ama bunun sonuçları oluyor arkadaşkar koca salonda 2 tane 3 lü koltuk var gelip benim yattığım 3 lüye yatmaya çalışıyor yanıma oda başladı şimdi önüme yatıyor hadi sarıl diyor bide 😂 tamam iriyim de ben seni nasıl sarayım tv mv hak getire önüme yatınca sadece sırt izliyorum
Aynen bende yaa beni anlatmışsın valla zorla kendimi sevdiriyorum 🤣🤣🤣🤣

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Ben artık ona adım falan atmak istemiyorum eskisi gibi umursamıyorum da doğum yaptım 1,5 ay oldu 14 kg verdim şaçlarımı kestirdim değişim yaptım yani oda farkında güzelleştiğimin ama kafa bi dünya
Çok mu yoruluyor diyecem de bilmiyorum ki anlamadım. Eve gelir yorgun olur ne bileyim işi çok yorucudur hemen uyur o tarzda mı daha çok yeni evlisiniz kuzum biz 11 yıllık evliyiz
Kuzum peki bebeginize karsi nasıl seviyor ilgileniyor mu yoksa amaaannnn nerden oldu bu cocuk mu diyor merak ettim🤔 birde cinsellik anlaminda da bazi erkekler sevmiyor yatak olaylarini kendinle alakali degildir sakin oyle dusunup kendini üzme canim benim

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vala benimkide biraksan hergun yapacak vala bunalyorum bazen🙄
Aynı 🤦🤦 ve ben aşırı soğuk biriyim bu konuda hiç mi ilgim olmaz ve 11 yıllık evliyiz cidden şu halimde yakamı bırakmıyor dedim düş yakamdan düşük tehlikem var diyor ki herşey o mu demek sarılmak yeterli diyor ama hiç halim yok tek isteğim uyumak uyumak uyumak 😴😴

Tüm sayfalar yüklendi.