Sorum var Esiyle sorunolan tek ben miyigim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asel minanin annesi tarafından oluşturulan Esiyle sorunolan tek ben miyigim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,900 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Esiyle sorunolan tek ben miyigim
Konbuyu başlatan Asel minanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Asel minanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
İlk öncelikle merhaba canım benim kızımın adı da Asel mina 6 aylık olacak bebeğim, neyse geleyim sadette rabbim yardımcın olsun çok kötü bi durum bende kaçarak evlendim ama çok şükür siddet vs şeyler yaşamadım ama yaşamayacağım anlamına da gelmez ama ben biraz eşime dik başlıyım tehdit ediyorum giderim gelmem yaparım çocuğu göstermem etmem diye biraz dize geliyor böylelikle dize gelmese gerçekten giderim bakmam bile arkama yanlış anlama ben yok benim çocuğum babasız büyümesin bilmem ne olmasın diye düşünenlerden değilim ben de babasız büyüdüm babasız buyunce bişey olmuyor yani ha var ha yok o yüzden ailen seni düşünseydi senin yanında olurdu sen teksin anlıyor musun çocuğun var sadece devlettine şığın biraz kendini topla derim çünkü bu tramvaları ne eşin ne de senin ona yaşatmaya hakkınız yok yazık o bebeğine de sen de iyi değilsin biliyorum ama düşünmek yerine harekette geç ailene söyle olmadı devlette sığın bu hayatta bir daha gelmiyoruz gelemeyeceğiz de sana vurduğu eller kırılsın kocanın. Rabbim kocanın kalbini yumuşatsın canım ne diyim umarım seni Kırıcak bişey yazmamışımdır
Bu son sadem yüzme dedim bir daha bana elin kalalarsa alır kızı giderim hiçbiriniz umrumda değil sadem herseyini ortaya dökerim bu çocuğu asla ama asla yüzünü göstermem kızı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardımcın olsun cnm daha önce alkol.aldigini biliyor muydun balım
Bilmiyordum bu son sadem bir dahakine gidecegim konuştum

Öncelikle rabbim yardımcınız olsun kendi ve cocugun can güvenliği için o adamdan uzak durmalısın işin içine alkol uyuşturucu girince herşey degişir devlete sıgın bu bnm düşüncem gerisi sende bitiyor
Bende son şans yaparsa bende gidecegim kızımla kims3yi dinlemiyorum

Canım inan çok üzüldüm hepimizin sorunları var çok şükür benim olayım seninki kadar kötü değil kusura bakma ama bilmiyormuydun bunun uyuşturucu kullandığını yoksa sonradan mı başladı içmiş yani alkol şimdi bir çok kişide var bişi diyemiyorum ama sorumsuz bir eşin varmış inan çok üzüldüm Rabbim yardımcın olsun ne kadar değişik adam görünümlü insanlar var ya cidden yani
Hepsini sonradan başladı hepsi ailesin yüzünden

Son düzenleme:

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bu son sadem yüzme dedim bir daha bana elin kalalarsa alır kızı giderim hiçbiriniz umrumda değil sadem herseyini ortaya dökerim bu çocuğu asla ama asla yüzünü göstermem kızı

Bilmiyordum bu son sadem bir dahakine gidecegim konuştum

Bende son şans yaparsa bende gidecegim kızımla kims3yi dinlemiyorum

Hepsini sonradan başladı hepsi ailesin yüzünden
Allah yardımcın olsun eşini islah etsin rabbim kuzum 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar