Sorum var Esle rahim arası aciklik dusuk tehlikesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hiraannesi tarafından oluşturulan Esle rahim arası aciklik dusuk tehlikesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 642 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Esle rahim arası aciklik dusuk tehlikesi
Konbuyu başlatan Hiraannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar yaklaşık 20 gündür düşük tehlikem var eşle rahim arasında açıklık var kanamam oluyo ve gecmiyo 17+2 haftalık hamileyim bilgisi
Doktorun ilaç iğne verdi mi canım ayağa kalkma kuzum olabildiğince dinlen rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Hiraannesi

Kayıtlı Üye
rank

Berkantin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yaklaşık 20 gündür düşük tehlikem var eşle rahim arasında açıklık var kanamam oluyo ve gecmiyo 17+2 haftalık hamileyim bilgisi
Kuzum öncelikle geçmiş olsun inşallah sağ salim kucağına alirisn bende 18+4 deyim kanamam oldu 1 haftadır iğne fitil kullanıyorum 13 yine olmuştu dikkat etmeye çalışıyorum bende benim sıkıntı da plesentada kanama oluyor civiticiyla halletmeye çalışıyoruz inşallah atlatırım

Hiraannesi

Kayıtlı Üye
rank
İlacını düzenli kullan ve mecbur kalmadığın sürece ayağa kalkma Allah'ın izniyle bişey olmaz canım
Kullanıyorum cnm ayağa sadece lavaboya kalkıyorum insllh bisey olmaz küçük bir kızım var ne zamana kadar böyle gidecek ben bilmiyorum ki
İlacını düzenli kullan ve mecbur kalmadığın sürece ayağa kalkma Allah'ın izniyle bişey olmaz canım

Kuzum öncelikle geçmiş olsun inşallah sağ salim kucağına alirisn bende 18+4 deyim kanamam oldu 1 haftadır iğne fitil kullanıyorum 13 yine olmuştu dikkat etmeye çalışıyorum bende benim sıkıntı da plesentada kanama oluyor civiticiyla halletmeye çalışıyoruz inşallah atlatırım
Sağol cnm sanada çok geçmiş olsun insllh atlatırız bu günleri de

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar