Eşle zaman geçirememek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan Eşle zaman geçirememek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,437 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşle zaman geçirememek
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eşimi özlüyorım resmen. Eşim memur iş çıkışı annesine gider her akşam ben 6 da çıkıyorum işten. Geliyoruz yemek yiyoruz ya erkenden uyuyor ya da ders çalışıyor. Hafta sonu oluyor anneleri ile köye gitmek istiyor ya da onların işlerini yapıyor. Evden çıkabilmek için resmen benimle kavga ediyor. Bi gün de gel seni gezdireyim şu planı yaptım de dedim. Bir gün çıkardı sonra yine yok. Tek başıma yaşıyorum resmen bu hayatı sürekli yalnızım
Memursanız tayin isteyin aileye bağımlı yaşamak evliliklere aşırı zararı var malesef. Evlenmemiş gibi bişey bu kadınları neden üzüyor bu adamlar böyle yaşayacaksan neden evleniyorsun yahu .. herkesten uzak yaşamak evliliğinizi değiştirebilir üzmeyin kendnizi😔

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide öyle 11 senedir her akşam işten gelmeden gider babasının annesinin yanında oturur sonra eve gelir sabah işe gitmeden saat 7 buçukta annesinin babasının yanına gitmeden işe gitmez vallahi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

HAhaaa oda güzelmiş vallahi🤣🤣🤣

HAhaaa oda güzelmiş vallahi🤣🤣🤣

BEnim Eşimde her hafta sonu diyo annemlerde yemek yiyelim diye bazen tamm diyorum kırmamak için bazende erken kalkıp kahvaltı hazirliyom kocam hadi annemlere gidelim dediginde yaa ben kahvaltıyı hazırladım keşke baştan söyleseydin diyorum yok istemiyorum gitmek falan hiç demedim bu zamana kadar eşime

BEnim Eşimde her hafta sonu diyo annemlerde yemek yiyelim diye bazen tamm diyorum kırmamak için bazende erken kalkıp kahvaltı hazirliyom kocam hadi annemlere gidelim dediginde yaa ben kahvaltıyı hazırladım keşke baştan söyleseydin diyorum yok istemiyorum gitmek falan hiç demedim bu zamana kadar eşime
Kuzum benmkinin saati yok her saat gidiyor adam kaynanamın dili dursa bende giderim ama başlıyor bayramda ananlar gelmedi düğünde şu olay bu olay çocuğa benm adam konmadi çekmem evimde oturum

Memursanız tayin isteyin aileye bağımlı yaşamak evliliklere aşırı zararı var malesef. Evlenmemiş gibi bişey bu kadınları neden üzüyor bu adamlar böyle yaşayacaksan neden evleniyorsun yahu .. herkesten uzak yaşamak evliliğinizi değiştirebilir üzmeyin kendnizi😔
Oğulları evlenince anaları oğul sahibi oluyor canm benim kocam evlendigimixde anam bacilarim bize gelmeyecek istemiyorm diyordu evet bize gelmiyor çünkü kocam anasından cikmiuor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canim peki bisey sorcam yanlis anlamassan bikac tanidigim daha var amaan koyverdim gitti diyen fakat sunu anlamiyorum misal gece olunca yatağa birlikte giriyorsunuz sonucta ozaman sinirlenmiyomusunuz hani nebilim sadece ihtiyac icin yanyana geliniyo gibi olmuyomu ablamada hep soruyorum gecistiriyo hep
Canım bir oldu tamam hadi ikiye de üçede tamam ama daha yoruluyorsun çocuk ev iş daha kaça bölünebilirim düşünce olarak. Bellii bı zamandan sonra yeter diyorsun. Yatağa girdiğinde de sırtını dönüp uyuyorsun başka bişey olmuyor. İhtiyaçlar belki 3. 5. Plana artık

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Malesef eşimin tayin olayı yok zaten gitsek de peşimizden gelirler 😀

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benmkinin saati yok her saat gidiyor adam kaynanamın dili dursa bende giderim ama başlıyor bayramda ananlar gelmedi düğünde şu olay bu olay çocuğa benm adam konmadi çekmem evimde oturum

Oğulları evlenince anaları oğul sahibi oluyor canm benim kocam evlendigimixde anam bacilarim bize gelmeyecek istemiyorm diyordu evet bize gelmiyor çünkü kocam anasından cikmiuor
Benim kayın pederim öyle aileme laf sOkup sokup duruyo kayinpederime bişey dememek için kendimi zor tutuyom bazende sırf konuşmasınlar diye hiç gitmiyorum kaynanam desem Allah vergisi...

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Bunu bir ben yaşıyorum sanıyordum ya aynı benim kocam öğle yemeğine anasına gider haftasonu anasına gider başta çok uğraştım konuştm ama şuan umursamıyorum ne hali varsa görsün kızımla vakit geciriyorm
Benimde eşim öyle bende malesef gidiyorum sabah ben gidiyorum akşam işten gelince birlikte annesnden geliyoruz ben olmasam daha çok oturuyor

Sinoplu

Kayıtlı Üye
rank
Canım bir oldu tamam hadi ikiye de üçede tamam ama daha yoruluyorsun çocuk ev iş daha kaça bölünebilirim düşünce olarak. Bellii bı zamandan sonra yeter diyorsun. Yatağa girdiğinde de sırtını dönüp uyuyorsun başka bişey olmuyor. İhtiyaçlar belki 3. 5. Plana artık
Zor bi durum gercekten qllah sabir versin kadinlara bize😍

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcımız olsn kuzm ne diyim ben yoruldum
Ayni durumdayım bende çok yoruldum benim eşim taşincam ev bana Küçük geliyo 5 kişi olduk bı oda bı salon yetmiyo dediğinden beri her gün eşime bana kirada oturmak çok zor herşey çok palanmiş kira elektirrik su doğalgaz bunları yapmak çok zor deyip duruyo zaten benim eşim başkasının sözünden çok çabuk etkileniyo dün diyoki napacaz kiraya geçince çok zorlanacaz bak herşey çok palanmiş kayın pederim demiyoki gidin kendi düzeninizi kurun mutlu olun oğlunun soylidiklerinden etkileneceğini bildiği için ha bire konuşuyo napacan hiç bilmiyorum vallahi

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ayni durumdayım bende çok yoruldum benim eşim taşincam ev bana Küçük geliyo 5 kişi olduk bı oda bı salon yetmiyo dediğinden beri her gün eşime bana kirada oturmak çok zor herşey çok palanmiş kira elektirrik su doğalgaz bunları yapmak çok zor deyip duruyo zaten benim eşim başkasının sözünden çok çabuk etkileniyo dün diyoki napacaz kiraya geçince çok zorlanacaz bak herşey çok palanmiş kayın pederim demiyoki gidin kendi düzeninizi kurun mutlu olun oğlunun soylidiklerinden etkileneceğini bildiği için ha bire konuşuyo napacan hiç bilmiyorum vallahi
Bunu benim kaynanam yapıyor beraber oturmak içinde bende zamanında yiyip içip gezene kadar biriktirseydin yasitlarin borç harç ev araba alırken sen gezmissin diyorm şimdi iyi kötü bir arabamız olsaydı satar borclari öder pesinata verip ev alırdık diyorm

Benimde eşim öyle bende malesef gidiyorum sabah ben gidiyorum akşam işten gelince birlikte annesnden geliyoruz ben olmasam daha çok oturuyor
Evlenince anaları babaları akillarina geliyor bekarkenarladaslariyla sürtüp evlenince iyi evlat oluyorlar ben aciyorm eşime milletin bir arkadaş çevresi var ailece görüştükleri ama benim eşimde yok sosyal bir çevre olmadığı içinde eslerimizle sorunlarımız artıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar