Eşler ve ailesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Eşler ve ailesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,910 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşler ve ailesi
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Cnm biz çocukluk aşkiyiz 9 sene oyle konustuk 13 yildirda evliyiz esimin ailesi beni çok seviyor özellikle kayinpederim cok seviyor beni saygı cok önemli evliklite
Bizimkisi görücü usulü oldu 3 senelik evliyim 12 aylık bebeğim var Allah'ım mutluluğunuz u daim etsin cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm biz çocukluk aşkiyiz 9 sene oyle konustuk 13 yildirda evliyiz esimin ailesi beni çok seviyor özellikle kayinpederim cok seviyor beni saygı cok önemli evliklite
Karşılarına çıkıp hiç konuşmam ben kavga da etmem ama sevdiremedim

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Canlar eslerinizle aranız nasıl en sağlam evlilik nasıl oluşur kaç sene sürer biz eşimle kötüyüz ailesi de beni sevmiyor istemiyor da
Kuzum aile tabi ki önemli ama bence öncelikle eşin ve sen birbirinizi seviyorsanız,pek te takilma ailesi seni sevip sevmedigine🤣 hep böyle insanlar olacak etrafımızda sonucta,onlara politik davran sen🥰ama önemli olan sen ve eşin oncelikle👍

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ben eşimin alilesini sevmiyorum görmek bile istemem benide sevmeseler keşke
Benim eşim ailesine daha çok önem veriyor

Kuzum aile tabi ki önemli ama bence öncelikle eşin ve sen birbirinizi seviyorsanız,pek te takilma ailesi seni sevip sevmedigine🤣 hep böyle insanlar olacak etrafımızda sonucta,onlara politik davran sen🥰ama önemli olan sen ve eşin oncelikle👍
Tabiki de öyle evimde iyi oluyorum annesi gile gidince adam eve gelip benimle kavga edip hakaretler ediyor 😏😏

Tabiki de öyle evimde iyi oluyorum annesi gile gidince adam eve gelip benimle kavga edip hakaretler ediyor 😏😏
Ben sevsem de o sevmiyordur yani

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canlar eslerinizle aranız nasıl en sağlam evlilik nasıl oluşur kaç sene sürer biz eşimle kötüyüz ailesi de beni sevmiyor istemiyor da
Canım şöyle diyim Saygı en önemli şey bak biz severek evlendik ben Karadenizliyim eşim doğulu kültür çatışması oldu benim ailem eşimi sevmez eşimin ailesiyle sıkıntım yok saygı duyarım bence en önemlisi eşininde seninde ana merkeziniz birbiriniz olmalısınız aile ikinci planda olmalı ana baba lafına bakarak ne sen eşini ezdir ne de o seni ezdirsin eşinle aradaki bağı güçlü tuttuktan sonra hiçbir sıkıntı kalmaz bence emin ol

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım şöyle diyim Saygı en önemli şey bak biz severek evlendik ben Karadenizliyim eşim doğulu kültür çatışması oldu benim ailem eşimi sevmez eşimin ailesiyle sıkıntım yok saygı duyarım bence en önemlisi eşininde seninde ana merkeziniz birbiriniz olmalısınız aile ikinci planda olmalı ana baba lafına bakarak ne sen eşini ezdir ne de o seni ezdirsin eşinle aradaki bağı güçlü tuttuktan sonra hiçbir sıkıntı kalmaz bence emin ol

Ben sevsem de o sevmiyordur yani
Benim eşimde anacı bende git ananla yasa diyorum 🤣🤣🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar