Eşler ve ailesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Eşler ve ailesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,903 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşler ve ailesi
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canlar eslerinizle aranız nasıl en sağlam evlilik nasıl oluşur kaç sene sürer biz eşimle kötüyüz ailesi de beni sevmiyor istemiyor da
Valla en önemlisi saygı canım biz eşimle 2 ayda tanıştık 2 ayın sonunda evlendik şuan 15 aylık evliyiz ben Karadenizliyin o Trakyalı kültürler biraz farklı ama biz aileleri hiç katmıypruz araya 2 li ilişki en önemlisi aranızda 3. Kişiye bu anneniz bile olsa yer vermeyin

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Bizim hep kavgamiza herkes karıştı benim kayinbabam eşime yarın babasını ara gelsin alsınlar bile dedi neler duydum neler gördüm Allah'ım bildiği gibi etsin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim eşim beni değil onları dinler hepimizin küçük bebeği var hiç bir insan dört dörtlük değil benden öyle olmamı bekliyorlar 😏
Senin ailen ne diyor peki bu duruma aslında onlar yüze piyas der gitsin vs dşye sen babanın evine gidince de aypıtır söylemesi it gibi gelirler almaya. Hayır seni beğenmemiş istemediler o zaman neden görücü usulu bakarken oğullarına istemişler

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canım şöyle diyim Saygı en önemli şey bak biz severek evlendik ben Karadenizliyim eşim doğulu kültür çatışması oldu benim ailem eşimi sevmez eşimin ailesiyle sıkıntım yok saygı duyarım bence en önemlisi eşininde seninde ana merkeziniz birbiriniz olmalısınız aile ikinci planda olmalı ana baba lafına bakarak ne sen eşini ezdir ne de o seni ezdirsin eşinle aradaki bağı güçlü tuttuktan sonra hiçbir sıkıntı kalmaz bence emin ol
Doğru diyorsunuz canım birseyleri hep düzeltme eğilimin de yım kafam baya dolu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin ailen ne diyor peki bu duruma aslında onlar yüze piyas der gitsin vs dşye sen babanın evine gidince de aypıtır söylemesi it gibi gelirler almaya. Hayır seni beğenmemiş istemediler o zaman neden görücü usulu bakarken oğullarına istemişler
Benim ailem bir kız gitti mi gelmez onlarda hep damat haklı olur babam çok gaddar herkes ondan korkar abilerim ablam iyiler zaten hiç istiyorlar gibi değillerdi sevinçleri yoktu kınayı bizde oğlan tarafı yapar benim annem yaptı nikahta oğlan yemeğe götürür benim evime geldiler ve bir süru şey yani ailemden de pek umudum yok

Benim ailem bir kız gitti mi gelmez onlarda hep damat haklı olur babam çok gaddar herkes ondan korkar abilerim ablam iyiler zaten hiç istiyorlar gibi değillerdi sevinçleri yoktu kınayı bizde oğlan tarafı yapar benim annem yaptı nikahta oğlan yemeğe götürür benim evime geldiler ve bir süru şey yani ailemden de pek umudum yok

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Bizimkisi görücü usulü oldu 3 senelik evliyim 12 aylık bebeğim var Allah'ım mutluluğunuz u daim etsin cnm

Karşılarına çıkıp hiç konuşmam ben kavga da etmem ama sevdiremedim
Allah razı olsun cnm 4 tane çocuğum var hepsimi ayrı özenle seviyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar