Eşler ve ailesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Eşler ve ailesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,908 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşler ve ailesi
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Canlar eslerinizle aranız nasıl en sağlam evlilik nasıl oluşur kaç sene sürer biz eşimle kötüyüz ailesi de beni sevmiyor istemiyor da
Kuzum benim eşinle Aranın iyi olmasına bak, geri kalanların hiç önemi yok, aileside sevmezse sevmesin çokta lazım olmasa gerek. Benm eşimle aram çok iyi çok şükür. Babası rahmetli sadece annesi var ve bizimle oturuyor ona ben bakıyorum oda bende çok seviyoruz birbirimizi Ben en küçük gelinim benden büyük 4 gelini daha var o pislikler hem benden hem Kaynanamdan nefret ediyorlar şerefsizler hepsi yılan gibi nefret ettikleri halde seviyormuş gibi yapıyorlar gelip bana kaynanam hakkında konuşurlar kaynanama da Bn hakkında konuşup fitne sokmaya çalışırlar ama biz kanmayuzz onlara, Allah belalarını versin dördünün

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcınız olsun kumar da kötü bir alışkanlık düşüncesiz
Kuzum benim eşinle Aranın iyi olmasına bak, geri kalanların hiç önemi yok, aileside sevmezse sevmesin çokta lazım olmasa gerek. Benm eşimle aram çok iyi çok şükür. Babası rahmetli sadece annesi var ve bizimle oturuyor ona ben bakıyorum oda bende çok seviyoruz birbirimizi Ben en küçük gelinim benden büyük 4 gelini daha var o pislikler hem benden hem Kaynanamdan nefret ediyorlar şerefsizler hepsi yılan gibi nefret ettikleri halde seviyormuş gibi yapıyorlar gelip bana kaynanam hakkında konuşurlar kaynanama da Bn hakkında konuşup fitne sokmaya çalışırlar ama biz kanmayuzz onlara, Allah belalarını versin dördünün
Önce bizde iyiydik fitne fesat giriince anlaşamaz olduk eşime ve çocuğuma bakıyorum artık ha onlarla da can cigerde olmam kanlı bıçaklı da normal olur giderim vazgeçilmez zafi eşimin mecbur yani Allah aranızı bozmasın canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar