Eşler ve ailesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Eşler ve ailesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,912 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşler ve ailesi
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende hep eşimle kavga etsem kaynanam kaynatma genelde benden yana olurlar eşime kızarlar ama hep haklı oldugum için beni tutarlar benim eşimde kendi annesinden babasından biraz cekinir bazan bisuçu olsa annemler söylemeder kızacaklarını bildigi için valla kaynanam kaynatma eltim bitanedirler benim kızımı kendi çocukları gibi görürler benim kızım eltimin elinde büyüdü valla

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende hep eşimle kavga etsem kaynanam kaynatma genelde benden yana olurlar eşime kızarlar ama hep haklı oldugum için beni tutarlar benim eşimde kendi annesinden babasından biraz cekinir bazan bisuçu olsa annemler söylemeder kızacaklarını bildigi için valla kaynanam kaynatma eltim bitanedirler benim kızımı kendi çocukları gibi görürler benim kızım eltimin elinde büyüdü valla
Onun ailesi beni hep haksız buluyorlar haklı olsamda eşim ailesinden çekinmez onlardan korkmaz

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Anlıcanız gibi bende kaynanam gille eltim fille çok iyiyiz ama gelgellelim eşimle aramız pek iyi deyil bu arada eşimde bende tokatlıyız

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Siz neden iyi değilsiniz çünkü eşin beni ve çocuklarını hiç düşünmez düşüncesiz daha 20 senelik evliyi buzama kadar beni 3 yada dört kere gezmege götürmüştür oda benim zoruma hep götürmüşdür he bide kumar oynama huyu var gerçi öyle çok oynamaz arada oynar ama hep kavgalarımız bu yüzden oluyor böyle kocayı da idare etmek çok zor

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Anlıcanız kimse dört dörtlük degil benim imtihanım kocadan zatan buzama kadar ben bu kocayı çektiyse çocuklarım ve kaynanam gil üzülmesin diye cekdim çünkü bana çok düşkünler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar