Etli çiğköfte çekiyor canım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Etli çiğköfte çekiyor canım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,359 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Etli çiğköfte çekiyor canım
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar 10+4 günlük hamileyim lakin canım aşırı derecede etli çiğköfte çekiyor. Biliyorum bünyeden bünyeye değişiklik gösterebilir ama gebelikte bikaç kere yiyip deneyen var mı ?
Ben Azerbaycanliyim rusiyaya geldikden sonra kecen sene eşimle antalyaya 2 hafdalik tatil yapmaya gelmisdik orda etli ciy kocde yedim😍dadi damagimda kaldi 🥰😂qismetse birdaha gelersen yiyerim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ben Azerbaycanliyim rusiyaya geldikden sonra kecen sene eşimle antalyaya 2 hafdalik tatil yapmaya gelmisdik orda etli ciy kocde yedim😍dadi damagimda kaldi 🥰😂qismetse birdaha gelersen yiyerim
Hamileyken zararlı diyorlar kuzum düşük erken doğum riski yapıyormuş doğurur doğurmaz hastanede yemeyi düşünüyorum bende 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benm 2.hamilelğim ikisinde de yedim açıkçası ama 1 defaya masus sıkıntı olmadı çok şükür
Çok şükür kuzum bünyeden bünyeye değişiyor maalesef 🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir iki tane ye nefsin körelsin abartma ama birşey olmaz kuzum doyumluk olarak etsiz ye 😅
Etsiz yaptım mecbur kuzum etliye cesaret edemedim açıkçası 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar