Etli çiğköfte çekiyor canım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Etli çiğköfte çekiyor canım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,366 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Etli çiğköfte çekiyor canım
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Edibe dayan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 10+4 günlük hamileyim lakin canım aşırı derecede etli çiğköfte çekiyor. Biliyorum bünyeden bünyeye değişiklik gösterebilir ama gebelikte bikaç kere yiyip deneyen var mı ?
Benimde sürekli canm şalgam ve nar çekiyor nar yemekten kızımın adı nare olmasın 😀 yarabim ne değişik aşermeler

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 10+4 günlük hamileyim lakin canım aşırı derecede etli çiğköfte çekiyor. Biliyorum bünyeden bünyeye değişiklik gösterebilir ama gebelikte bikaç kere yiyip deneyen var mı ?
Dr um etli çiğköfte konusunda özellikle uyarmıştı beni.yeşilliğininde çok temiz yıkandığından emin ol demişti.bakteri üretiyor ya et o yüzden.şimdi bile bırak yemeyi eldivensiz dokunmuyorum bile çiğete

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk kızımla hamileyken çok canım çekmişti 12 de gece eşim kalktı aldı bundada çekiyordu ama doktorum yasakladı düşük tehlikesi olduğu için ilk başlarda çekiyordu ama şimdi yemesende olur

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelik döneminde az pişmiş ya da çiğ et kesinlikle yenilmemeli. Az pişmiş ve çiğ ette toksoplazma ve salmonella gibi birçok parazit riski vardır. Etin içindeki bu parazitler ancak etin pişirilmesiyle etkisiz hale gelebilir. ... Hamilelikte toksoplazma düşüğe ve doğum kusurlarına neden olabilir. Sakın yeme inşallah yemişsin dir canım

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelik döneminde az pişmiş ya da çiğ et kesinlikle yenilmemeli. Az pişmiş ve çiğ ette toksoplazma ve salmonella gibi birçok parazit riski vardır. Etin içindeki bu parazitler ancak etin pişirilmesiyle etkisiz hale gelebilir. ... Hamilelikte toksoplazma düşüğe ve doğum kusurlarına neden olabilir. Sakın yeme inşallah yemişsin dir canım

Inşallah yememiş sındır canım ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar