Evet kizlar kilo verme karari 😀

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Evet kizlar kilo verme karari 😀 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,903 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Evet kizlar kilo verme karari 😀
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Canm valla bende bi ara gittim diyetisyene listede baya şeyler vardı kısacası gücüm yok tu almaya bende kendi diyet listemle çıktım yola bakalım artık 😊 inşallah yaşasın verdik kiloları deriz 😁
Valla kuzum sabah tartilicam bakalım 1 haftada kaç kilo gitmiş diye 😀 yeni tartı aldım sabırsızlıkla bekliyorum

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Sen dediğin andan beri içiyorum 2 tane büyük limonu kesip sıktım suya sonra içine attım 2 tanede çubuk tarçın günde 3 sürahi bitiriyorum ama maalesef 🙁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Deniyecem valla kesinlikle oda ise yaramazsa artık ne diyim 😂

Deniyecem valla kesinlikle oda ise yaramazsa artık ne diyim 😂
Canım İyi de ben sana tarçın demedim ki sade ve sadece limon dedim normal suyun içine sıkıp içeceksin Bu kadar basit ben sana tarçın demedim kız tarçını kim sana önerdi Iy midem kalktı yemin ederim😅😅😅😅😅😅

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Yüzünde tebessüm olduysam ne mutlu bna 😀😀 vlla bnde inat ettim 1 haftadir yapıyorum bugün tarti ala bilirsem aldircam sabah aç karnına tartilicam bklm 1 kiloda olsa gitmis mi diye de merakediyorum 😀😀 o dediğin sulardan şuan yarın lahna suyu varmış onu başlıcam normalde de tarçınlı limonlu su içiyorum bklm cnm

Maşallah kuzum hep diyetsinlerim yarım kaldı bu sefer kendim kendimi sınırlarım oldu bklm neler olcak 😀 güzel vermişsin cnm sende kaç ayda düştün
Hemen hemen 2 ayda diyebilirim 🤭 darısı başına canm

Canm valla bende bi ara gittim diyetisyene listede baya şeyler vardı kısacası gücüm yok tu almaya bende kendi diyet listemle çıktım yola bakalım artık 😊 inşallah yaşasın verdik kiloları deriz 😁
Doğrudur evde bulunmayan şeyler istiyorlar yulaf galete vs diyet dışında çoğunluğu yenmez genelde

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canım İyi de ben sana tarçın demedim ki sade ve sadece limon dedim normal suyun içine sıkıp içeceksin Bu kadar basit ben sana tarçın demedim kız tarçını kim sana önerdi Iy midem kalktı yemin ederim😅😅😅😅😅😅
Zaten öyle yaptım canım tarçıni dün attım içine kan şekerini dengeliyor yani tarçın koyunca faydasini görmeyeceğini düşünmüyorum

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Hemen hemen 2 ayda diyebilirim 🤭 darısı başına canm

Doğrudur evde bulunmayan şeyler istiyorlar yulaf galete vs diyet dışında çoğunluğu yenmez genelde
İnşallah canm 🥰

Hadi bakalım canm inşallah 3 kilo vermişim dersin😁
Cnm üstümde elbise vardı sadece 91.65 çıktı

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.