Evet kizlar kilo verme karari 😀

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Evet kizlar kilo verme karari 😀 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,908 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Evet kizlar kilo verme karari 😀
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sen dediğin andan beri içiyorum 2 tane büyük limonu kesip sıktım suya sonra içine attım 2 tanede çubuk tarçın günde 3 sürahi bitiriyorum ama maalesef 🙁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Deniyecem valla kesinlikle oda ise yaramazsa artık ne diyim 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Deniyecem valla kesinlikle oda ise yaramazsa artık ne diyim 😂
Dene dene ise yarıyor

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Evet kızlar esimin tek kelimesiyle inat edip kilo vermeye karar verdim tabi bende çok kilo aldım farkindayim ama pek umursamiyordum ama 5 gündür diyete girdim ve kilo verme serivenim başladı 😀 çok zorlanıyorum ama pes etmicem şuan başlangıç kilom 98

Sabah kahvaltı diyete uygun 11 12 arası
Saat 4 de sade Türk kahvesi tarçınlı 1 paket from buskivi akşam 7 den sonra kesinlikle yemek yemiyorum 7 de normal kendim diyete uygun birseyler yapıyorum ekmek kesinlikle yok abur çubuk hamur işi kestim gün içinde de 2 litre bazen 2 bucuk litre tarçınlı su içiyorum hedefim 60 kilo peki kızlar sizin yaptığınız bu nu yaptım çok iyi zayıfladım dediğiniz birsey var mı söylerseniz denerim 😀 yaza manken gbi olmam lazım 😀😀 özellikle basen kalçadan gitmesi lazim
Allah'ın izniyle inşallah verirsin kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.