Sorum var Evettt iftar menülerinizi alayım canlarım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Evettt iftar menülerinizi alayım canlarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,084 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Evettt iftar menülerinizi alayım canlarım
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan azram cankizim

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Ayy evet abla benim eşim de hayvancılık ile uğraşıyor yani onun o et sevdasını aşkını anlatsam.sok olursun bazen Sabah arkadaşı arıyor gidip 3 kişi 5 kilo et yiyorlar bana hep diyorki sofrada et olmasa doymuyorum 9 asla makarna sebzeli yemekler ağzını sürmez illa et olcak ayda bir hayvan kesiyor getiriyor et delisi adam diyor ben etsiz dünyayı düşünemiyorum 😅 bu veganlar vejeteryanlar nasıl yaşıyor ya diyor 🤣🤣ben de tam tersi sebze yemeklerini çok seviyorum zeytinyağli yemekleri filan hafif şeyler seviyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😋😋😋 Çok seviyorum lazanyaa 🫶🫶🫶
Evet sumeyram Maraş Antep Urfa Diyarbakır et ve kebab yemekleri alışmışlar benim eşimde öyle

Fikirler harika canlarım ben hala ne ylaim bilmiom 😂😂bizim burda sekize on kala açılıyor da çok zamanım var yani
Demet mantı yapmayı düşünüyorum kızım rahat durursa sende Kayserilisin sende yap

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Fikirler harika canlarım ben hala ne ylaim bilmiom 😂😂bizim burda sekize on kala açılıyor da çok zamanım var yani
Bizimde 6 buçuk okuyor beş buçuk saat var daha .. bugün erken uyandım o kadar halsizim ki

Evet sumeyram Maraş Antep Urfa Diyarbakır et ve kebab yemekleri alışmışlar benim eşimde öyle

Demet mantı yapmayı düşünüyorum kızım rahat durursa sende Kayserilisin sende yap
Aynen öyle canımyaa doğu da çoğu erkek öyle etli yemekler seviyorlar batidada tam tersi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar