Sorum var Evi terk ettim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kul yarası tarafından oluşturulan Evi terk ettim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,445 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Evi terk ettim
Konbuyu başlatan Kul yarası
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim eşine hidayet etsin ve merhamet versin 🤲🏻 .. Eğer haksızsan sakinlemesini bekle özrünü dile.. Yok eğer haklıysan ilk fırsatta çocuklarını al sakinledikten sonra konuşmayı dene.. Baktın anlamıyo çekme kardeşim.. Değmez

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eşim beni dövdü evi terk ettim 6 aylik bebegim 4yaşinda kızımı evde bırakıp elinden anca kurtuldum 😪😪😪😪😪 ne olur dua edin bana hamile arkadaşlar
Kuzum ederiz tabiki ama çocuklarıni nasıl bıraktın keşke alıp ciksaydin git çocuklarını al polisle sikeytci ol ya sabır bu erkek kılıklı mahluklar ne ayak dovmek ne git sikayet et çocuklarını da al o evden

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Eşim beni dövdü evi terk ettim 6 aylik bebegim 4yaşinda kızımı evde bırakıp elinden anca kurtuldum 😪😪😪😪😪 ne olur dua edin bana hamile arkadaşlar
Ederiz ederiz de kendi dayak yediğin bir evde evlatlarını nasıl bıraktın gülüm sana sinirine ya çocuklara bir şeu yapsa 🤦🏻‍♀️. Rabbim yardımcı olsun inşallah 🤲🏻

Son düzenleme:
A

Adsız anne adayı

Guest
İçim yandı altı aylık bebek o caninin elinde şimdi onlara nasıl davraniyordur karnı acikmistir seni arıyordur 😪 Allah'ım sana yardım etsin Allah'ım eşini doğru yola çevirsin 🤲🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.