evimde buldum Arapça yazı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Buketttt tarafından oluşturulan evimde buldum Arapça yazı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,920 kez görüntülenmiş, 108 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı evimde buldum Arapça yazı
Konbuyu başlatan Buketttt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kız merak ettim banada anlat bee😢🙈🥴🥴
Aile içi taciz . Artık o kadar düşünmek istemiyorum ki olayı 🤦🏻‍♀️5 yaşında başlayıp 10 yaşına kadar süren 10 yaşından sonra benim artık bazı şeyleri okul sayesinde idrak edip kendimi korumaya çalışmam. Yetmez gibi 8 yıl boyunca irtibatı kesmem ama kimseye bir şey anlatamam en son üniversite de yeniden taciz etmeye kalkınca aileme anlatmam öyle işte çok uzun bir olay yüzeysel geçeyim 🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayyyy🥴🥴🥴bu ne kız insanda psikoloji kalmaz Allah korumuş seni desene🥴🥴🥴
Benim psikoloji dayanmadı zaten bana bunu yaşatan babamın öz ve öz kardeşi düşünebiliyor musun . Babamla bile tek başıma bir yere gidemez olmuştum ya bana bir şey yaparsa oda diye

Son düzenleme:

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aynen öyle canım . Amin amin rabbim kimsenin yuvasını bozmasın inşallah 🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen imtihan mı diyeyim yoksa 🤦🏻‍♀️anne babanın dikkatsizliğimi bilemiyorum bunu
😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim psikoloji dayanmadı zaten bana bunu yaşatan babamın öz ve öz kardeşi düşünebiliyor musun . Babamla bile tek başıma bir yere gidemez olmuştum ya bana bir şey yaparsa oda diye
Ayşenur sen ciidi olamazsın kuzum tüylerim diken diken oldu sen nasıl dayandın kıyamam sana pislik herif ya babana souleyince peki inadı mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar